• Andrevv
    #30
    Amúgy nem ok nélkül lettem paranoiás. Egyszer gyanús volt, hogy a céges weboldalunkra folyton lép be valaki és rak fel minden mocskot. Aztán próbából csináltam egy weboldalt amin volt egy bejelentkező oldal. Sehol nem léptem be csak a mobilon, a beépített böngészővel, ahogy máskor is szoktam ha éppen nem vagyok gép előtt. Pár hét múlva beléptek az oldalra. Persze gondoltam arra is, hogy valami más módszerrel törték fel, de nem, ugyanis a próbált jelszók között volt egy olyan helytelen is amit ugyancsak a mobilon próbáltam beírni szándékosan helytelenül. A jelszó nagyon bonyolult volt, semmi értelme, véletlenszerű karakterek. Hogy még érdekesebb legyen, egyiket sem jegyeztettem meg a böngészővel. Nem tudom hogyan és honnan szedték elő a telóból, de megtették.
    Ebből az a tanulság, hogy munkára ne használd a telefont és magán célra is csak akkor ha nem félted az adataid. A yahoo-s címemet is feltörték, kellett is írjak a yahoo-nak és igazoljam magam, szerencsére látták, hogy valami nem stimmel, hirtelen nem lehettem kínai így hát visszaadtak az accot. Na de ezt lehet másképpen törték fel...