Arma Tactics is a turn-based close-combat strategy game.
  • lammaer
    #8
    A combat evolvedet tettem fel, ahogy elnéztem az az ultimate mod hozzá.

    Igazából nem rossz játék, az elején nagy csalódás a régi JAhoz képest ez az RTSitett harcrendszer (tudom, megállítható :) ), meg néhány furcsa játékmechanizmusbeli dolog: pl az RPM teljesen irreális (lásd egy pisztoly RPMje nagyobb mint egy géppuskáé) de utóbb kiderül hogy a célzás gyorsasága az RPMtől függ valahogyan, egyes fegyverek állva pontosabbak mint mondjuk fekve célozva, igazából a találati esélyt nem látni pontosan... a spottolási, lopakodási és rejtőzködési rendszer is furca, kiszámíthatatlan (miért vesz észre távolról egy nekem háttal álló katona csak azért mert ÉN észreveszem :) )

    Szóval sok dolog el van rejtve, nehéz eldönteni két fegyver közül hogy melyik a gyorsabban célzó/pontosabb, még akkor is ha áttúrom a config fájlokat.

    De igy a végefelé kezdek hozzászokni, és egyre kevésbé zavar hogy nem tudom fullra optimalizálni a fegyverzetet, mert pontosan nem tudom miből-mi következik (tesztelgetni meg nem lehet pontosan).

    Szóval ha az ember félreteszi az első Ja miatti elvárásait, egész jó játék :)