Space Engineers

Katt a képre
  • laci4321
    #6850
    A Cryo funciója: kiléphetsz a szerverről, a karaktered életben marad, és a hátizsákodban levő dolgok is megmaradnak amikor újra visszalépsz. Tulajdonképpen egy mentési pont ha online-ból offline állapotba vált a karaktered.
    De ha meghalsz, ott nem éledhetsz újra. Arra valóban csak 2 blokk alkalmas: Survival kit és Medical Room.

    Az űrben amúgy még platina van is, de én pl. urániumot nem találtam sosem :/
    Ezért is raktam be a Ravcor-t, azon van mindkettő bőven. Csak kihívás megszerezni ;)

    BuildInfo:
    Leírom ide is amit Julian talált, hogy hogyan lehet beállítani a grafikus megjelenítéseket a BuildInfo modban: a chat ablakban nyomni kell egy F2-t.
    Ekkor megjelenik egy menü, így kell benne kattintgatni:

    ModSettings/BuildInfo/Binds and related/Cycle Overlays Bind

    Ha rányomsz, megadhatod a billentyűkonbinációt, amivel megjeleníthetővé válnak majd a plusz infók egy blokkról. (fizikailag hogy hol fog a hajtómű sebezni (egy piros paca a hajtómű után), hogy mekkora a fúrófej fúrási átmérője (zöld gömbként, bár lehet picit alábecsül), valamint azt is megjeleníti hol vannak a légzáró felszínek egy blokkon)
    Nálam ez a Ctrl+í kombináció lett (ctrl + backslash-ként írja).
    Utoljára szerkesztette: laci4321, 2019.04.13. 13:21:54