Space Engineers

Katt a képre
  • RJoco
    #5501
    Az jutott eszembe, hogy esetleg ezeket a krátereket le kellene fúrni. Mármint szépen egy fúróhajóval elegyengetni, eltüntetni, akkor talán nem kellene annyit számolnia és esetleg egyszerűbb lenne a mentés is, mert csak 1 nagy lyuk lenne.

    Ahogy látom, megint jött egy update, gondolom senki nem tud a szerverre csatlakozni és talán nincs is benn senki. De ennek utána tudok nézni.

    Ha nagyon nincs más és tényleg azt akarjátok, akkor csinálok egy új kezdést. Bár én is sajnálnám, már épp kivájtam a sziklába az új bázisnak valót.
    Viszont lehet, akkor kiveszem a PVE modot egy kicsit és utána nézek, hogy lehet inkább a nagy hajók spawn-ját gyakoribbá tenni. A Stargate mod legalább 3 nagy hajót tartalmaz, de asszem van az 4 is. Ezekből kettőt nem egyszerű megfogni. Később még mindig vissza lehet tenni a modot.