• Jakuza1
    #115
    Te igazi kreten, en nem szo szerint forditottam, hanem leirtam osszefoglalva amit tartalmaz a szoveg, de ha akarod en veled ellentetben "szorol-szora" is letudom forditani a szoveget, mint ahogy tettem a hivatkozasod masodik reszevel, hogy lassa mindenki milyen egy retard vagy es mit linkeltel, mint bizonyitek, hogy rootolni lehet a szoftverrel mikozben a bizonyitekod

    "This is especially helpful on HTC devices that perform a factory reset when unlocking the bootloader."

    Hat vicces gyerek vagy anak a fenyeben, hogy ez azt jelenti, ahogy leirtam "ez kulonoskeppen a HTC eszkozok szamara nagy segitseg, ami gyari resetet hajt vegre a bootloader felodasanal"

    Te maki, ez azt jelenti, hogy a keszuleket amikor rootoljak leresetel a HTC keszulek, tehat elveszited a beallitasaidat, koze nincs ahhoz, hogy a TB-vel rootolhatod a keszuleket.

    Ja es vicces latni vergodesed, hogy amikor leirjak mit tartalmaz a mondat, akkor az angol szakkal probalkozol terelni, mikozben az a f@szsag, amit allitasz a rootolasrol az egyszeruen hazugsag, mint ahogy a magyarazataid is.
    --------------------------------------------------------------
    Megegyszer te agyilag fejletlen tulok, a TB-vel nem lehet rootolni, tehat befejezheted a hazudozasaidat rola, hogy te tudod, hogy lehet, es linkelgeted az altalad ismeretlen angol mondatokat.