• strepsils
    #349
    A pdf ed nem engedi a virusírtó de az origos pongyolaszöveget elolvastam és továbbra is csak ismételni tudom magam ,a kérdésem nem az volt hogy milyen sejtek villannak fel az adott emléknél hanem hogy fizikailag hol van az a rohadék emlékinformáció , jópofa dolog hogy megnevezi azt a néhány sejtet mint a helyt de ott vége is van a cikknek mert egy büdös szót nem mond arról milyen formában tárolja a jelet .Látsz egy piros almát mondjuk tegnap meg látsz egyet 4 évesen az oviban ,mindkettő piros és mindekttőre világosan emlékszel delta állapotban ,hogyan írnád le ezt a mechanizmust.

    Az előbb azt kérdeztem milyen színű volt az ajtó az ovidban ,még nem látod pontosan mivel bétába vagy de már így is képeket láttál az akkori időkről és valami dereng , ha most megkérdezném mit ettél három nappal ezelőtt ebédre még ennyire sem tudsz majd válaszolni pedig a két emlékkép közül az egyikre több milliárdszoros emlékkép van rárakódva mint a másikra.

    Lol olyan hogy vakteszt placebó hipnózis nem létezik ez nem egy tabletta ,ez egy eljárás és csak nem hazudsz már magadnak hogy tényleg azt látod amit te látsz ,vagy te elmész egy ilyen terapeutához és utána azt mondod hát sajnos nem az én emlékeimet láttam ,nem az én szüleim szerepeltek benne hanem egy délafrikai kisfiújé ,kicsit nevetségesen gondolkozol .