• keembo
    #94
    Zero 7th: Hát bizony nem semmi dühítő, ha az ember hülyékkel van körülvéve, akik azt hiszik, hogy minden, amit a seggükből előrántanak, az hirtelen valósággá is válik...

    Ez nem kicsit túlzás, megint az összes konteóra megy az általánosítás. Azért elolvashatnád, hogy mi történt korábban.

    Molnibalage: engem is legalább annyira bosszantanak ezek a konteók, mert miattuk viszont a nagyon is valószínű/logikus/hiteles konteókat is egy kalap alá veszik ezekkel és az az eredménye, hogy te és Zero 7th is már csak a szó hallatán elfogultan és méregből támad. Hidd el, hogy ez legalább annyira zavar engem, mint téged. Viszont ott a kontra, hogy ettől még jó pár konteó nagyon is a valósághoz áll közel, inkább, mint a hivatalos verziók. Példa: azért, mert láttam - főleg mostanság - nem egy szar sci-fi filmet, attól még nem fogom az összes sci-fit ócsárolni. Ha nyitott vagyok a sci-fik fele, akkor valami témában járatos helyen/embertől érdeklődök, hogy mit érdemes... Ha belegondolsz, akár kezelhetnéd így is a konteókat (megéri). Miért nem így teszed?