Hivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topikA másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
-
#9767
Nem hiszem el hogy ennyi balfasz ember van aki nem veszi észre hogy ez a kurva tigris itt nem játszható eredményesen.Ma eddig csak vereség mert a csapatok 80%-a kibaszott tigris.Természetesen hullanak mint a legyek,az orosz medek meg röhögnek a markukba.
Tegnap este két csatám volt csak ahol a pantherek voltak többen,nem a tigrisek.A csata elején beírtam a csetbe hogy kevés tiger,sima win.Mindkét csatát lazán lehoztuk.
Lassan már ott tartok hogyha sok a tigris,lépek is ki a francba.....
Egy szép kép egy rakás 0 killel elhullott kibaszott tigerről: