11375847381401621903.jpgHivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topik
A másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
  • Kissssss0 #37071
    ez mind szép és jó csak a nyugaton való spawn és zóna cap után kihagyod a számításból az ellenséges könnyű tankokat, mire te felmászol a hegye addigra ők már két lépéssel előtted járnak és már azt tervezik hogyan kell elfoglalni a zónátokat amit éppen nemrég hagytál el, és mellékesen ahogy te bedugod az orrodat a hegytetőre azonnal kapod is a maflást.

    és most a másik szemszögből, mire te befejezed a zóna foglalás a nehéz tankoddal nyugaton én már épp felérek a hegytetőre a könnyű tankommal és foglalom a zónát, mire te felérsz a hegytetőre én már rég pozícióban vagyok hogy kilőjelek téged vagy akárkit aki megmerészel feljönni, miután végeztem a hegymászókkal utána gyakorlatilag azt csinálhatok amit akarok, mehetek kelet felé és szívathatom a szerencsétlen ellenfeleket akik épp az egyetlen útvonalon próbálnak nyugat felé haladni, megcélozhatom a két ellenséges spawn közötti magaslatot ahonnét szépen szemmel lehet tartani mindkét útvonalat a hegytető felé, vagy szimplán az általad elfoglalt zóna érintése után fedezékbe vonulok és várom a gyanútlan ellenfeleket hogy megpróbálják újra elfoglalni... ami természetesen nem fog nekik sikerülni mert lesből már lövöm is ki őket, sakk matt.

    sajnos a legtöbb ember még mindig abban az illúzióban ringatja magát hogy a nehéz tankjukkal gyakorolhatnak valamiféle hatást a csata kimenetelére az ilyen apró pályákon mint karelia, mindig elfelejtik az emberek hogy az ellenséges könnyű tankoknak mindig meg lesz az az opció hogy helyet változtassanak és ők válasszák meg mikor és hol szeretnének harcolni, miközben ezt te nem teheted meg a 40+ tonnás tankoddal.

    az elmúlt néhány nap ezt ismét bebizonyította, az EBR spamm jóformán hűjére verte a német/ruszki nehéz tankokat 3.7 és 5.7 között, gyakorlatilag köpni nyelni nem tudnak a német/ruszki csapatok a csata első perce után mert az EBR gyerekek már mindenhol ott vannak és azt várják hogy kimozdulj a spawn zónádról, tetszik vagy nem de a" speed + firepower" meta már évek óta jelen van 5.7 alatt is, e felett pedig ez még inkább igaz.

    de ezt már nemegyszer szemléltette a 75mm pakpuma, r3t20, hellcat, AEC mk2, de sajnos ezt mindig elfelejtik az emberek, és itt már azzal se lehet takarózni hogy "jaj az EBR egy új járgány".