11375847381401621903.jpgHivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topik
A másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
  • mabbak
    #36877
    Én még a második napot megcsináltam, ma már a harmadik csillagomat gyűjtöttem be, csak ugye a mait már day 4-nek hívják, ma hajnalban lesz a day 4 második fele és holnap este meg van egy plusz idősáv amihez a "In addition to the game day №1" leírást tették közzé, ami gondolom nem a kimaradt harmadik csillagot pótolja hanem az első napi balfaszkodás miatt került be.

    Fórumon olvastam, hogy fognak lehetőséget adni a második-harmadik csillag újbóli begyűjtésére. Alapjában véve én elnéző vagyok gajadzsinnel, mert nem kiforott még a WW mód. Viszont megtanulhatnának már rendesen kommunikálni, ha nem írod be, hogy megy a 4. nap, akkor lehet észre sem veszem, meg adhatnának határozott véleményt a kimaradt csillag(ok) sorsáról.