11375847381401621903.jpgHivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topik
A másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
  • Szemike84
    #36826
    Szerintem az "OP_SENATOR" által hirdetett cucc ugyan olyan tört szerver, mint amilyen többek között a WoW-nak is többszáz (ha nem több ezer) van. SL-t hogyan lehet jóváírná? A tört szerver simán működhet úgy mint az eredeti, sőt szerintem a szorzózás ugyan úgy átállítható, ahogy bárhol máshol. Sőt, szerintem még az is megoldható, hogy amit a tört szerveren kapsz, azt a GM addolja az eredeti szerveren, ha bebizonyítod, a tört szerver accountja és az eredeti szerver accountja hozzád tartozik. Egy GM sok mindenre képes. Hogy ki játszana kalóz szerveren? Hát az, aki nem akar nyűglődni a fejlesztési ággal, hanem top tier tankkal-repülővel-helikopterrel vagy hajóval akar játszani (mint pl. egy fun server, vagy pl. mint a teszt szerver, ahol hozzádvágnak kismillió SL-t és GE-t, aztán azt csinálsz, amit akarsz).