11375847381401621903.jpgHivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topik
A másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
  • mabbak
    #36783
    Ez a teljes AB tapasztalatom, akkor szoktam bekerülni amikor vmiért resetel a csata kiválasztó felület és mindenhez beállítja az AB-t. Nyílván le kell számítani azokat a gépeket amik csak benne voltak a lineupban de csatába nem jutottak. Az Abrams viszont nem is olyan régen volt és ott próbálkoztam is, de számomra furcsa volt, hogy a pálya két ellentétes végéből lövöldöztek az emberek egymásra és mindenki idegesen mozgott előre-hátra kifacsart szögekben két lövés között.

    Azt nem tudtam, h piroson is lehet találat elérni. Pont azért szeretem az RB-t mert "nyugodtabb" játékmenet meg vmennyire át kell gondolni, h hova lősz, bár nyilván AB-ben is célszerű tudni, h milyen pontot kell keresni az ellenfélen. Legtaszítóbb pontja továbbra is a markerek léte. De mondom AB-ről főleg videókat láttam, tapasztalatom kicsi.

    Kinek a pap, kinek a paplan.


    Utoljára szerkesztette: mabbak, 2020.04.13. 23:37:29