37354
11375847381401621903.jpgHivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topik
A másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
  • ToMy_
    #36790
    sziasztok,
    van vmi trükk, hogy GJN-ből prémium előfizetést csináljak?
  • Joxy
    #36789
    Igen erre gondoltam :(
    Engem is ez lepett meg, hogy mindenki a spawn pontok felé veszi az irányt...
  • LazyPaul
    #36788
    Ehhez csak őszintén gratulálni tudok a gazsinak, menjenek a .icsába. Nem volt elég hogy sokszor a bombázók szedték ki a 2. vagy 3. tankom a belépés után 2 másodperccel, most már az ellenfél tankjai is ott ásítiznak és sorban szednek ki minden belépőt. Ráadásul a csapattársak is rohannak az ellen spawn pontjához, eszük ágában sincs pontot foglalni. Mégegyszer gratulálok az idióta gazsinak, csak így tovább.
  • Kissssss0 #36787
    ha a piros mezőre gondolsz a spawn környékén akkor az már nincs többé, bárki betud menni anélkül hogy felrobbanna xy idő lejárta után.

    ettől függetlenül ugyan úgy megfogsz jelenni az ellenfél térképén ha akárcsak a közelébe is mész a piros zónának.
  • Joxy
    #36786
    Most már nincs spawn védelem?
  • Kályha
    #36785
    Kicsit remeg a kép repülés közben, ha WT-ben bekapcsolom a VSync-et. Ha radeon beállításokon belül fixálom az fps-t, szintén. Van ezzel valakinek tapasztalata?
  • LazyPaul
    #36784
    A markerek léte az egyszerre áldás és átok, árkádban. De nem az összes játékost mutatja általában csak amelyik fel van derítve, azaz többen is látják. Akit nem lát senki annál nincs marker, ilyenkor jó az RB-s rutin.
  • mabbak
    #36783
    Ez a teljes AB tapasztalatom, akkor szoktam bekerülni amikor vmiért resetel a csata kiválasztó felület és mindenhez beállítja az AB-t. Nyílván le kell számítani azokat a gépeket amik csak benne voltak a lineupban de csatába nem jutottak. Az Abrams viszont nem is olyan régen volt és ott próbálkoztam is, de számomra furcsa volt, hogy a pálya két ellentétes végéből lövöldöztek az emberek egymásra és mindenki idegesen mozgott előre-hátra kifacsart szögekben két lövés között.

    Azt nem tudtam, h piroson is lehet találat elérni. Pont azért szeretem az RB-t mert "nyugodtabb" játékmenet meg vmennyire át kell gondolni, h hova lősz, bár nyilván AB-ben is célszerű tudni, h milyen pontot kell keresni az ellenfélen. Legtaszítóbb pontja továbbra is a markerek léte. De mondom AB-ről főleg videókat láttam, tapasztalatom kicsi.

    Kinek a pap, kinek a paplan.


    Utoljára szerkesztette: mabbak, 2020.04.13. 23:37:29
  • LazyPaul
    #36782
    Abban teljesen igazad van hogy ott a kis célkereszt, de az nem biztos hogy csak ha zöld akkor tudsz hatásos találatot bevinni, pirosnál is előfordulhat. Egyébként jómagam is RB-ztem, de nem igazán találtam nehezebbnek mint az AB-t, kicsit jobban kell figyelni, fülelni, a célzást különösebben nem nehéz megtanulni, ennyi. Azért maradtam az árkádnál mert jóval pörgősebb.
    Utoljára szerkesztette: LazyPaul, 2020.04.13. 23:20:48
  • mabbak
    #36781
    Persze, csak amennyire én tudom AB-ben ott van a kis zöld indikátor amire mindenki rá tudja húzni a célkeresztet keresve a gyengepontokat. RB-ben meg csak úgy magadtól nem biztos, h simán eltalálod amit kell. Szóval én nem azt állítottam, h RB-ben nem tudják kilőni ugyanúgy, csak nehezebb ill. más.
  • LazyPaul
    #36780
    AB csatákra vonatkozik, az átütés meg a páncélzat itt is ugyanaz. T-44-100, T-54-esek, Leopard 1,M48A2 C ezek simán kilövik. A németekkel én magam lőttem ki.
    Utoljára szerkesztette: LazyPaul, 2020.04.13. 22:54:17
  • mabbak
    #36779
    AB v RB? AB-ről nem tudok nyilatkozni, de RB-ben azért nem olyan egyértelmű az, h kilövik v nem, viszonylag sokat pattintottam. Heat-fs-t én speciel nem szeretem, inkább apds v apds-fs. Meg ugye ez vmi hajóágyú, nem átlagos kaliber, nem tudom volt-e egyáltalán 130-as heat-fs, meg az azt jelentené, h egyből mehet feljebb fél br-t.

  • Nohab
    #36778
    IS7 se kapott. Volt egyáltalán ehhez az ágyúhoz HEAT?

    Azért azt megnézném, mikor egy 7,0-7,3 csak úgy kikap egy Object 279-et.
  • LazyPaul
    #36777
    Én is próbálgatom és ahhoz képest hogy nehéz hk jobban kell dugdosni mint egy közepest, szinte bármi kilövi,még downtier-ben is. Amúgy mentem vele én is jó csatákat, de nem nagy szám. A HEATFS-t nyugodtan megkaphatta volna ez is, ha már a többi ruszki tank megkapta ezen a szinten, akkor mindjárt faszább lenne.
    Utoljára szerkesztette: LazyPaul, 2020.04.13. 22:10:22
  • mabbak
    #36776
    Mondom én, h nem rossz ez ha saját br-be kerül.

  • mabbak
    #36775
    Mit magyaráz ez meg?
  • Szemike84
    #36774
    Szerintem ez mindent megmagyaráz...
    Utoljára szerkesztette: Szemike84, 2020.04.13. 18:52:21
  • Kissssss0 #36773
    tier 1 MM úgy ahogy van megdöglött :DDD
  • voivod32
    #36772
    Megoldódott. Csak újra kellett indítani a játékot.
  • voivod32
    #36771
    Srácok, valamiért nem engedi beváltani a turretet. Mi lehet az oka?
    Utoljára szerkesztette: voivod32, 2020.04.13. 14:00:35
  • jocking
    #36770
    Ta-154 megéri, egyik kendvenc T3 gépem. :) Mondjuk nekem egyszer dobott egy 50%-os "vócser-t", úgy még jobban megérte. :D
  • Kissssss0 #36769
    meg volt más haszna is a folyamatos grindelésnek, ta-154 meg a me-264 miatt.
  • Kissssss0 #36768
    tegnap meglett a corsair... és ezzel véget is ért a grindelés(?), csak nekem nem, nekem még ott van a warbond shop is amit be kell fejeznem, végre valahára meglesz az a német kv-1 765r is.

    (bár a corsair cupont nem használtam még fel, jelenleg alig van belőlük a piacon, miközben az object 279-ből van vagy 1500+ fent :)
    Utoljára szerkesztette: Kissssss0, 2020.04.13. 12:11:47
  • jocking
    #36767
    Amennyire én látom, nincs értelme feljebb rakni. Simán ölhető, nem indokolja semmi a magasabb br-t. Igazából még csodálkozok is, hogy nem 6.7-7.3, hogy a tigriseket tudja szopatni.
  • LazyPaul
    #36766
    Ha feljebb rakják ott már használhatatlan lesz, és akkor a gazsi "ingyen" adott egy nagy semmit. A pár eventes tankom közül eddig a Merkavával vagyok úgy hogy na ezt még biztos előveszem, valamennyire használható. A többi felejtős. Az Object-et is végül megtartottam, de még csak tesztkörre tudtam vinni, jelenleg túl kevés a játékos BR 8.3-ban, nem tud berakni.
    Utoljára szerkesztette: LazyPaul, 2020.04.13. 10:29:35
  • Nohab
    #36765
    S tuti fix, hogy ez még kerül feljebb. IS-7 is valahol 7,3-on kezdte. Ennek még stabilizátora is van.
  • mabbak
    #36764
    Legalább tudod, h a következő event-tel már nem érdemes szopni mert annyira OP tankot úgysem adnak és/vagy balanszolnak rajta br-el.
  • LazyPaul
    #36763
    Hát amennyit kellett érte szenvedni, sz.pni, simán az lehetne. Egyik event alatt sem játszottam napi szinten ennyit mint most, pedig rengeteg alkatrészt úgy vettem. Szó szerint megutáltam a játékot egy időre.
  • mabbak
    #36762
    Nade fiúk, azért az jó dolog, h nem egy legyőzhetetlen tank. :D
  • LazyPaul
    #36761
    Az M48A2 G A2-vel, HEATFS lőszerrel úgy küldöm öket a másvilágra hogy öröm nézni. Lehet hogy inkább eladom a fenébe az Objectet.
    Utoljára szerkesztette: LazyPaul, 2020.04.12. 23:24:29
  • Kissssss0 #36760
    coax mg meg a torony gyűrű bizony nagy gyenge pontok, a sofőr fejmagasságában a frontpáncélzat szintén gyenge pont.

    nekem eddig csak egy jónak nevezhető csatám volt a 279-el, már annyian játszanak vele hogy felnyomja az embereket uptierbe állandóan a MM.
    Utoljára szerkesztette: Kissssss0, 2020.04.12. 13:44:45
  • mabbak
    #36759
    Első kör, még csak nem is lőttek rám. Ammo ugyanaz mint az IS-7-é és ez is félig-meddig autoloader csak más szisztémával, viszont ha apds-el nyakon lövi valaki, ez is megy a levesbe.

  • mabbak
    #36758
    Na majd meglátjuk, úgyis kell hozzá, hogy jó árba mozogjon a 279, az meg hónapok múlva lesz, mire kikopik a sok kupon. Bár a parancsnoki Porsche-től a két 102 millis plusz páncéllemezen kívül semmiben nem különbözik ha jól gondolom, azt meg mint említettem nem érzem rossznak.
  • Kissssss0 #36757
    jól gondold át a vk4501p vételét mert nagyon tudja büntetni azt aki épp rosszul használja, nehéz tankként van nevezve a játékban de sokkal inkább egy m10 tankvadászként kell használni.
  • mabbak
    #36756
    Azt azt, nem is azért vágyom rá, mert annyira jó tank, csak ritka, meg tetszik. A parancsnoki verziót azt még jó régen megvettem, azzal most event alatt is játszottam és nem is rossz, sokan nem ismerik a gyengepontjait és ha nem overtierbe kerül akkor nehéz belőni illetve zseniális a tolatva, szorult helyzetből való menekülési képessége.

    (4501 amúgy)
    Utoljára szerkesztette: mabbak, 2020.04.11. 18:19:11
  • Nohab
    #36755
    VK 4502-őt? Azt akkor volt érdemes, mikor egyedül volt 5,3-as Tigris. A sima sokkal jobb, már nem érné meg véleményem szerint.
  • mabbak
    #36754
    Én az első kuponomat eladtam 77 gjn körül ami gajadzsin tax után 66 dollár, most indítottam a 6. rakétát, nagyrészt én is megvettem, de most 10 cent minden, szóval nem volt annyira vészes. Szóval a második kupont beváltom ojjektre, remélem még megy le marketen az ára és akkor tudok venni mégegy kupont, amit majd 1 év múlva eladok csilliókért és akkor végre megvehetem a vk-t. :D
  • Kissssss0 #36753
    csak nem sikerült megúszni az ötödik rakéta összeszerelését piac nélkül, az utolsó alkatrészt már össze kellet vásárolni.

    a hatodik rakétát meg teljesen a piacról vettem, így meglesz a corsair is.

    12 titánium

    65 aluminium

    24 thermal stuff

    18 réz

    12 acél

    0.10 gjn alkatrész árral számolva 6.5 + 1.2 + 2.4 + 1.8 + 1.2 = 13.1 gjn és akkor az üzemanyagot nem számoltam ami még újabb 3 gjn.

    természetesen a sd.kfz 234/1 meg a brit csónak sehol sincs, az összeset megszerezni 8 rakétába kerülne, jelenlegi áron 128.8 gjn lenne az összes rakéta.

    pénztárca meg üres.
  • Kissssss0 #36752
    már mindegy, közben összegyűlt a max 4x80 üzemanyag, piacról vettem még + kettőt, az ötödik rakétát most szerelem, remélhetőleg sikerül még összeszerelnem két rakétát és megszereznem a corsairt tizenharmadika előtt.
  • mabbak
    #36751
    Event alatt aranyos lett kedvenc tankjaim egy része :)