11375847381401621903.jpgHivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topik
A másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
  • Szemike84
    #36654
    A meglátásod jó: romlott a grafika minősége. Az új patch-ben megjelenő tüzek a Duke Nukem játékot juttatják az eszembe. Tegnap baromi fura dolgot láttam:az egyik mapon egy magaslaton kilőttek egy tankot, a tűzeffekt felett pedig megjelent egy vízszintes fény tükröződés. Olyan volt, mintha a tank felett lett volna egy üveglap. Ellenben az M10-el valami olyat tapasztaltam, amit korábban soha: minden lövés 1 hit kill :O Mindegy volt, hogy milyen járművet hol találok el, az instant halt. Pl. Hetzer alsó front páncélja nagyjából 45°-os oldalszögből: bumm-kill :O Pedig egy lepattanásra számítottam.
    Szerintem a hangok elég élvezetesek, bár ott is találtam némi bugot: hátul-jobb olgalról hallottam egy Cromwell hangját, balra-előttem jelent meg a stug :O A kromvell is mögöttem volt, csak vagy 2km-re xD Azért az ilyen tud meglepit okozni xD Tudsz 3 ellenséges járműről, amelyek egy bekerítést kezdtek ellened, segítséget hívsz, hallod a baráti járművek a közvetlen közeledben és kiderül, hogy 4v1-ben vagy ott, a hang átvert xD Nem baj, biztos lesz ez is javítva (mint a hibaüzenet ablak xD)