11375847381401621903.jpgHivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topik
A másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
  • Kissssss0 #36151
    én az első nap megcsinálom a tank meg repülős feladatokat egyszerre, aztán a második nap kb rámegy teljesen a hajós küldikre... mert valami gusztustalan mértékben túltolják az emberek a pg-02 használatát, egy néhányan már annyira elpofátlanodtak hogy már szó szerint le se szarják ha kimennek a nyílt vízre harcolni a rombolók ellen, nem egyszer láttam hogy akár 1 km távolából is elkezdenek tüzelni a rombolómra a marhák, én meg kirobbantom őket a vízből a 128 meg 105mm ágyúimmal.

    de a cap zónák közelébe érni már kb lehetetlen.