Hivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topikA másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
-
kissssss #32262 ha ruszki tankokkal mentem akkor nem volt probléma a stugokat kilőni a sofőr "ablakán" keresztül, a ruszki 76mm lövedékekben is több robbanóanyag van mint a német/amcsi 75miliméteresekben.
én már leszoktam arról hogy ammorackot/benzintartályt lőjek egy tankon mert a % esély a robbanásra nagyon lutri lett, én már csak legénységre utazok x-ray segítségével... legfőképpen akkor ha csak sima AP "vasgolyót" használok a britekkel.