Hivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topikA másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
-
Max_Andaxin #27129 Látom nem jött át az irónia a "hülye" tolatós tank kapcsán! 
Amúgy meg tisztában vagyok vele, hogy egy alap tank mennyire szar tud lenni, és mennyivel játszhatóbb ugyanaz a jármű, ha már ki van maxolva. Viszont erre azért azt mondom, hogy nem kell minden egyes tankkal játszani, sőt kis sem kell képezni rá legénységet...(sajna viszont muszály megvenni.
Én azt a Britt TD-t személy szerint egy hatalmas VICC-nek fogom fel. Nehéz elhinnem hogy léeteztt a valóságban - de így van - mert tuti, hogy aki azt tervezte valami nagyon durva anyagot - minimum ANANÁSZ EXPRES-T - szívott előtte. Mert értelemes, jószándékú, a tetteivel és a cselekedeteivel tisztában lévő mérnökember ilyen "tréfát" nem követ el szándékosan. Pláne nem akarhatja, ezzel harcba bocsátkozzon valaki az ellenséggel.
(Jó mondjuk Brittekről van szó.)