Hivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topikA másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
-
Big Blaster #24247 Sajnos engem is számtalanszor lőttek ki ehhez hasonló módon. Elég 1 db repesz az ammo rack-be és robbansz. Vagy amikor melléd, a talajba csapódó gránát repesze okoz üzemanyag robbanást az is nagyon kellemes.
Volt olyan, hogy egy hátulról kapott lövedék az M24 tök lapos motortér tetőjén 180 fokban visszafelé pattant és a hátfalon robbant, ennek a repeszei megint csak 180 fokot fordultak és megöltek mindenkit a tankban. Hasonló volt a szitu mint a #24229-ben linkelt eset, csak nem elölről jött a lövés. Szóval a sebzés modellezés tényleg tud "érdekes" dolgokat produkálni. Az biztos, hogy lehetne rajta még csiszolgatni.