11375847381401621903.jpgHivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topik
A másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
  • Amaymon
    #2177
    Nem, FRB nincs hiány belőlük. Azért tűnik hiánynak, mert az Eventek megjelenésével free flight-on 3v1 megy GER ellen. Eventen nincs probléma, inkább oda mennek be a pro klánok is. FRB-n csak Event rotáció lesz a peccs után:) A Reddites QnA-ból bejött, amit pedzegettem, hogy ilyen játékban értelmetlen az MM rendszer, FRB-n megszűnik a free flight, nem lesz más játékmód. :)

    Amire ki akarok lyukadni RB-n a kevés online játékosszám miatt lassú más nemzettel menni, nem azért mert ez vagy az a gép op, a nép eloszlik két típus közt. Ott is kijön egy gép előnye, de jóval elenyészőbb módon HB-hez képest, annyira az egyéni skill számít és dominál. Remélem tankos HB után nekik is csinálnak FRB-t. Az már tisztán látszik, hogy GF AB-t kap csak release-re. Nincs az a fejlesztő, aki HB szinten megcsinálta volna ennyi idő alatt. Fél év telt el. Ugye a naval-t kezdték el, a GF-be nem rég fogtak bele a bejelentéskor.