Titanfall - A Respawn Entertainment első játéka


  • Nagylaci
    #1742
    Nálatok semmi baj a szerverrel játék közben?! Nálam valami nagyon nem stimmel és a hivatalos fórum alapján egyáltalán nem csak nálam! A játék elején minden rendbe lévőnek látszik, úgy általában a nyugat-európai adatközponton 30-as a ping-em. Szóval amikor kezdődik a játék 40-50-es pingem van ami teljesen jó. Ez így is marad AMÍG ELLENFÉLLEL nem találkozom! Ekkor azonnal felugrik 250-300 -ra és nyilván simán leszednek. Amikor respawnolok egy "ellenfél mentes" helyen akkor a pingem megint csak tökéletes. A netem nagyon jó, szerencsés helyen lakom nulla probléma van vele, természetesen ellenőriztem. Ami nagyon gyanússá teszi a dolgot, hogy ez mindig csak velem történik, szóval én valahogy soha nem látok egy helyben ragadt ellenfelet akit gyerekjáték lelőni, ugyanis a killcam tanulsága szerint aki lelő ezt látja. Már a hivatalos fórumon is van olyan aki valami trükkre gyanakszik emiatt mert azért az fura, hogy létezik olyan hálózati probléma ami mindig csak sújtja az embert és ennyire egyoldalúan?! Ja és a dolgot az is árnyalja, hogy nem minden ellenfél esetében történik ez, csak egyik-másiknál, de majdnem minden játékban van ilyen.
    A járék most jóformán játszhatatlan emiatt nálam...