2085
Titanfall - A Respawn Entertainment első játéka


  • Vadnokedli
    #1763
    Ja... Sose lesz meg. Míg elértem a Gen5 öt addig öltem vagy 30 at max...
  • hugopareiros
    #1762
    Szerintem teljesen teljesíthetőek a küldetések. :)
    A gen 5-östől jobban tartok. Ott 50 pilótát kell kilőni miután ejectelt a titánból (küldetés neve azt hiszem a gooser) a levegőben.
  • Nagylaci
    #1761
    36 kill a Longbow-val! :) De most már értem miért rúgott agyon több grunt a játékban mint ahányszor lemesterlövészkedtek...
  • Nagylaci
    #1760
    Most majd te is mesterlövészkedhetsz! :) Kicsit nekem olyan mintha meg akarná utáltatni magát a játék... :D
  • hugopareiros
    #1759
    meglett a gen4 is :) ~10 óra játékkal, amiből 1.5 óra a plazmás szenvedés volt :D
  • Nagylaci
    #1758
    Próbálok vigyázni, de most már el kellene használni párat... :)
  • Vadnokedli
    #1757
    Majd jól eltűnik a g-cibe, csak egyszer legyen egy jó köröd amivel betelíti a kártya paklid és kaputt
  • Nagylaci
    #1756
    Közben nem használom el a Titán kártyákat úgyhogy most már van 5 Stryder-em, 4 Ogre-m, és 3 Atlas-om. :)
  • Vadnokedli
    #1755
    Nekem úgy level 40 re meglett minden
  • Nagylaci
    #1754
    30 kritikus találat a Charge Rifle -vel? Az azért szépen összejön szerintem, ha azzal játszik az ember. Quad Rocket, Autopistol nem gond. Viszont itt használni kellene a Longbow-DMR -t ami viszont nekem már teljes elmebaj. Gyűlölöm is a mesterlövész puskákat és rossz is vagyok velük kegyetlenül. Szóval jó eséllyel itt megállok.
  • Vadnokedli
    #1753
    Ha Gen5 öt szeretnéd... akkor még kell ám szenvedned Pilot Anti-Titán fegyóval..
  • Nagylaci
    #1752
    Na meglett a Gen4, de többet látni sem szeretném azt a rohadt Plasma Railgun-t... :)
  • N3suten
    #1751
    alul ...
  • JethroHUN
    #1750
    Hol van a 2142?! Hm? Értem a "poént" , csak a Titanfall nem éppen Battfield killer.
  • Vadnokedli
    #1749
    Mi is a létjogosultsága ennek? Nekünk is így néz ki az origin?
  • N3suten
    #1748



    are Those Titans Fallen ?






  • Nagylaci
    #1747
    Ennyi sikerült... De szerintem a második is tök egyértelmű. Talán az elsőt lehetne még esetleg megmagyarázni, de nekem már ott leesett, hogy a gyerek csal.
  • Vadnokedli
    #1746
    Több videó is készülhetett volna mert ez így nem bizonyít semmit amíg nem érünk el egészen 0:33 ig..
  • Nagylaci
    #1745
    Egy aimbotter a játékból. Hardpointban csak dekkolt a tetőkön és lőtte a headshotokat ész nélkül. Csak a szokásos... :( Sajnos akik azt írják, hogy nem találkoznak velük azoknak vagy ordas nagy mákjuk van, vagy a bazi nagy pörgésen észre sem veszik.

    Youtube
  • Nagylaci
    #1744
    Nagyon furcsa az egész, de hogy nem nálam romlott el valami azt részeben bizonyítja, hogy csak így kapásból 3 téma a hivatalos fórumon már ezzel foglalkozik, csak az első oldalon! Szóval valami gond van a szerverekkel!

    [URL=http://www.respawn.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=11461]Link #1[/URL]

    [URL=http://www.respawn.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=11498]Link #2[/URL]

    [URL=http://www.respawn.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=11395]Link #3[/URL]
  • hugopareiros
    #1743
    Nálam semmi ilyesmi nem fordult még elő.
    Minden mapra érkezéskor ~140ről kezdődik a pingem, de mire elkezdek futni lemegy szépen fokozatosan ~50re és marad is ennyin végig.
  • Nagylaci
    #1742
    Nálatok semmi baj a szerverrel játék közben?! Nálam valami nagyon nem stimmel és a hivatalos fórum alapján egyáltalán nem csak nálam! A játék elején minden rendbe lévőnek látszik, úgy általában a nyugat-európai adatközponton 30-as a ping-em. Szóval amikor kezdődik a játék 40-50-es pingem van ami teljesen jó. Ez így is marad AMÍG ELLENFÉLLEL nem találkozom! Ekkor azonnal felugrik 250-300 -ra és nyilván simán leszednek. Amikor respawnolok egy "ellenfél mentes" helyen akkor a pingem megint csak tökéletes. A netem nagyon jó, szerencsés helyen lakom nulla probléma van vele, természetesen ellenőriztem. Ami nagyon gyanússá teszi a dolgot, hogy ez mindig csak velem történik, szóval én valahogy soha nem látok egy helyben ragadt ellenfelet akit gyerekjáték lelőni, ugyanis a killcam tanulsága szerint aki lelő ezt látja. Már a hivatalos fórumon is van olyan aki valami trükkre gyanakszik emiatt mert azért az fura, hogy létezik olyan hálózati probléma ami mindig csak sújtja az embert és ennyire egyoldalúan?! Ja és a dolgot az is árnyalja, hogy nem minden ellenfél esetében történik ez, csak egyik-másiknál, de majdnem minden játékban van ilyen.
    A járék most jóformán játszhatatlan emiatt nálam...
  • hugopareiros
    #1741
    ezek egyike se befolyásolja 1 icipicit se a játékmenetet :)
  • Vadnokedli
    #1740
    Testre szabható, az hogy most nem tudsz nevet adni a loadout-nak vagy nem tudod befesteni az armort az egy dolog. (speciel én a néger lány fejére elviselnék egy bukósisak félét.)
  • TDC Geronimo
    #1739
    privát meccsek, map szavazás, demo rögzítés, anti cheat, fegyverek/titánok/katonák testreszabhatósága, több játékmód stb. Lenne mit belepakolni.
  • hugopareiros
    #1738
    Mikre gondolsz amik a játékmenethez kellenek?
  • TDC Geronimo
    #1737
    Alapja jó, mert marha nagy fun, de rengeteg dolog hiányzik belőle ami eléggé elfogadhatatlan, lévén multi only fps és mással nem is kellett volna foglalkozniuk.
  • JethroHUN
    #1736
    Ahhoz képest, hogy az Index nem gamer magazin, az eddig legjobb, legreálisabb amit eddig olvastam. Mindenhol hasra vannak esve ettől a játéktól és dobálják a 10/10-ket, miközben eléggé közepes ez a játék.
  • TDC Geronimo
    #1735
    Na ez megoldódott ezzel ezer thx!
  • hugopareiros
    #1734
    "Fraps broke the Origin overlay. Closed Fraps, everything's working. "

    Ez is igaz! Legalábbis nálam így van. Fraps nélkül mostmár ott az invite friends, fraps mellett nincs ott.
    Persze eddig is megtudtak hívni engem partyba ha futott a fraps, ha nem.
  • hugopareiros
    #1733
    Nah nálam az Originben nem volt beállítva az overlay.
    alkalmazásbeállítások -> origin játékpanel -> origin játékpanel bekapcsolása

    most már van Invite friends gombom :)
  • Fpocok
    #1732
    Nincs köze ahhoz, hogy ki hol aktiválta? :D
  • Nagylaci
    #1731
    Az fura... Mert nekem is ott az a gomb!
  • foxxi
    #1730
    Mert az index aztán nagy gamer magazin
  • Krisztiam #1729
    az index-en szidják a játékot :D
  • hugopareiros
    #1728
    Nekem sincs olyanom, viszont bétában volt.
  • TDC Geronimo
    #1727
    lol nekem ott nincs ilyen... Miért van ez nem tudom.
  • BalikaHUN
    #1726
    Privát lobby-ba kell lennie az invite gomb-nak alul a leave gomb mellett.
    Private Lobby
    Arra rányomsz és meghívód a havert, ő visszaigazol, berakja melléd és indítasz egy meccset.
  • TDC Geronimo
    #1725
    Originen lehet csak nem? Ott se join se inv opció nincs egyikünknek se. Private lobbyba se meg játék közben se.
  • TDC Geronimo
    #1724
    Próbáltuk, semmi.