swbw.jpg
  • Betyar070
    #1859
    1. Volt róla szó, hogy kap egy kampányt is az SWB,de a fejlesztés során lefújták. Állítólag a tervezett megjelenés miatt.
    2. Minek erőltették volna meg magukat ennél jobban? Az SW név alatt ellehet adni mindent, evvel maximálisan tisztában voltak.
    A marketing,reklám működött.Vették mint a cukrot, a beetetés sikerült csak arra nem számítottak, hogy ennyire hamar kifullad. (lásd. DLC fogyás) A látványra és az SW világra volt alapozva az egész marketing. ( az utóbbi azért hagy némi kívánni valót maga után. Legalább is én "sokkot" kaptam amikor először a rohamosztagos Barbie babákkal találkoztam....)
    3. 8-99éves korig összefogni a játékosokat, lebutítani mindent a primitívség határáig. (Véleményem szerint leginkább ez a szemlélet nyírta ki a játékot.)
    Utoljára szerkesztette: Betyar070, 2016.07.02. 18:23:38