status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • partizan182
    #77316
    Külön külön nyilván, csak arra utaltam hogy tök jól elvagy ezekkel az egybites AC / FC / QB / Ryse cuccokkal, ami közös bennük hogy nagyon szépek és hangulatosak. Továbbra sem fika, felesleges defense módba vágnod magad :)

    F1: kihívás csekk, grafika csekk, választási lehetőség (milyen stratégia, milyen gumi, mikor jövök ki cserélni stb) bőven
    Fifa: dettó, útálom a focit mint a szart de ott minden egyes támadásnál végtelen választásod van hogyan helyezkedj, hova passzolj, ki támad/véd stb.
    Cuphead: ez kizárólag kihívás és prezentáció, ez utóbbit ugyan olyan sztatoszférikus szinten hozza hogy minden mást elvisz a hátán.

    AC: kihívás semmi, választás semmi, nyomod az előrét meg az RT-t. Mondom úgy hogy a Syndicate lepörgött, ott (a szokásos top prezentáción túl) volt két jópofa, poénkodós karakter, de kb ennyi.

    Máshol vannak a preferenciáid mint a tipikus HC gamernek, nem kell ezért szabadkozni, DE mindig előkerül amikor a nagytőke védelmére kelsz.