status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ragnar360
    #29705
    LOL, kurvára lényegtelen minek írjuk, a lényeget aki érti érti, én tudom mire gondolva írta hogy animációs, és nem idegesített fel. De am kezdek rájönni, hogy az itt akadékoskódók (nem is te annyira, hanem a többi jó madár), full low geci szarláma playerek lehetnek, erre pénzt tennék keményen.
    Egyre erősebben jön ez a következtetés.
    Hiszen csak egy fsazláma fikázhatja így a Skyrimet és olthatja be ily módon a GTAIV-t.

    Csak a faszláma low gec*k ragadnak ki DIREKT olyat a másik hozzászólásából amiről aztán csámcsogni tud. Direkt azt keresik itt egyesek. Az a szánalmas.

    Előtte is mi volt? Írtam valamit, erre ez a másik nagy ész gyerek kiemeli, azt a részét a hsz-emnek, hogy programozás és hogy csináld jobban, várjuk Tőlem. Te láma te, nem az volt a hozzászólás elemi lényege, és persze a többire nem is válaszolt ez a gyerek se, erre ki emel valamit és dedós szinten visszavág azzal, hogy csináljam és mondjam mi lenne a megoldás.
    Csicska ratyik az ilyenek, bevannak szopódva, azt védik a semmit. (meg a fejlesztőt)
    DE SZÓ SZERINT VÉDIK baszki. Ami meg tök átlagos azt istenítik.

    Ezt a Batmant is ki nem tolja le, a reviewk nagy része kamu, de úgy is várható volt, hogy jó eredményeket kap, mert valszeg jó játék, de semmi nagy cucc. Egy nagyon nagy réteg játék semmi több.
    Viszont ilyen minőségbe, jöhetne sok más játék egy "átlagos" akció játékba - fps - tps, vagy vmi rpg cucc (még)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.19. 16:27:35