status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!
SG.hu Discord
-
#2650
Sziasztok! Xbox360-os voltam eddig, nem volt még soha PS-em, viszont most a nextgen konzoloknál egyértelműen a PS4-et választom.
Valahol olvastam, hogy majd januárban jön a következő szállítmány. Én majd csak február elejére tudom leghamarabb összeszedni a gép árát, a kérdésem az lenne, hogy vajon akkor már lehet könnyebben géphez jutni?
Illetve a xbox-szal egy 1440x900-as lg flatron w1934s monitoron játszom. jobb lenne tv-n, de sajnos egyelőre nincs rá keret.
A kérdésem az lenne, hogy a monitoron csak vga bemenet van, azt meg lehetne oldani a ps4-el, hogy veszek egy hdmi to vga kábelt (kb 2k ft) vagy csak az átalakítós megoldás jó ha egyáltalán jó (az 12k ft lenne).
hdmi to vga kábel
hdmi to vga adapter
az első megoldással is működne szerintetek?
a későbbiekben mindenképp szeretnék venni egy tv-t a ps4-hez, de átmeneti megoldásként szerintetek így működne?