status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • blackfire001
    #119991
    Vicces ahogy próbálsz felhozni egy új témát, de az még is kapcsolódik az előzőhöz. :D
    Én kivárok vele, már egy ideje nem veszek day 1 játékot. Valamiért ennél a játéknál nem érzem azt, hogy nekem azonnal kell. Nincs meg benne az, ami alapján türelmetlen lennék vagy 100%ig tudnám, hogy kell nekem a játék.
    Szóval megvárom az értékeléseket, várok egy hetet és majd szerintem használtan bezsákolom. Addig is követem itt a véleményeket. ;)

    Aki nem tudja, hogy miért kapcsolódna az előző témánkhoz és mi ez a bojkottos dolog:
    "J. K. Rowling 2019-től kezdve az LMBTQ-közösséget támadó, transzfób posztokat tett közzé Twitteren."
    "Annak ellenére hogy az írónő nem vett részt a játék fejlesztésében, nyilván kap utána jutalékot, így az elmúlt hetekben felerősödtek bizonyos hangok, melyek szerint ha valaki beruház a Hogwarts Legacyra, azzal J. K. Rowlingot támogatja – ergo automatikusan kirekesztőnek és transzfóbnak számít."
    "A Hogwarts Legacy a karakterkészítés terén bizonyos szabadságot enged majd, és bár a főhősünk nemét nem választhatjuk meg direkten benne, dönthetünk bizonyos maszkulin/feminin jegyeiről."