status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthanito
    #119970
    Igen, az egész már itt kezdődik. Hogy egyáltalán miért volt szükség arra, hogy egy, a témájában a szexualitást teljes mértékben mellőző kontextusba miért volt fontos a Naughty-nak annak idején homoszexuális főszereplőt tenni, aki ráadásul egy kislány, illetve, homoszexuális epizódszereplőt tenni (Bill). Az egész játék tökéletesen megállta volna a helyét mind hetero-, mind homszexualitás nélkül.

    De ha már így volt a játék, a sorozat azt semmiképp nem marginalizálja, hanem még ki is hangsúlyozza.

    És akkor itt megint kilyukadunk oda, hogy vajon ez véletlen egybeesés-e. Vagy ne adj isten meg akartunk felelni egy corporate elvárásnak, amit lehet nevezni érzékenyítésnek, propagandának, bárminek, de mindenki tudja, hogy egy túltolt, reméljük hamar lecsengő jelenség.

    Nekem azzal is bajom lenne, ha egy játékban, sorozatban, akármiben egy eredendően fekete karaktert akarnának politikai okokból fehérre cserélni.

    Amúgy meg korábbi kérdésedre válaszolva: de, azon is ki voltam akadva, hogy Joel egyáltalán nem hasonlít a játékbeli Joelre, olvasd vissza mit írtam róla.


    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2023.01.31. 15:18:12