status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #100735
    Igen. DS után vágytam még valami chillin gamere. Ha már vettem egy boxot így év végén(pontosabban kettőt, eladtam a telekomos S-t, vettem egy X-et), és ott a fiókomon, gondoltam nekugrok mégegyszer, hátha csak rossz passzban voltam az első találkozáskor. Ráadásul igazából nem fejeztem be, csak odáig vittem el, hogy , de ott annyira gyűlöltem már, hogy inkább abbahagytam. Most a folytatásba kezdtem bele, de pár perc után annyira magával ragadott, hogy elkezdtem előről. Mondhatom nagyon jól tettem. Szerintem bőven benne van ebben a DS hatása is, de most rohadtul tetszett az egész. Végre volt fókusz a történeten, mindenkinek a karakterét, ambícióit megérteni a játékban, minden részét magamévá tenni. A végén jöttem rá, hogy egyszer sem gyorsutaztam a játékban. Ezen én is nagyon meglepődtem, absz nem volt tudatos. És azthiszem nem haltam meg egyszer sem. Szóval mondhatni piszkosul lekötötte a figyelmem. Nagyon pozitív dolog, hogy megvolt digitben. Lemezesen valszeg sosem vettem volna újra, és most egy csodás élménnyel lennék szegényebb, ami ráadásul teljesen felülírta a korábbi rossz élményeket.
    Norbi erre utalt a tegnapi posztban.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.12.16. 09:37:35