Szélesvásznú zombiapoklaipszis.
  • Prof William
    #1
    Közel két hónap van hátra a Max Brooks nagysikerű könyvéből készülő filmig. Maga a könyv nagy kedvencem ezért érdekelt hogy milyen filmet hoznak össze belőle.

    A trailerekből az már kiderült hogy maga a film eléggé \"Based on\" én mégis izgatottan várom.

    Bár manapság már lassan Dunát lehetne rekeszteni a zombikkal de, maga a film azzal témával foglalkozik amit mindig is olvasni/látni szerettem volna mégpedig a zombiapokalipszis első napjairól/heteiről.

    Magát a járványkitörést sokszor csak annyival intézik el az ilyen filmekben hogy \"X hónappal a fertőzés után\" esetleg 1 percben összefoglalják az elején aztán meg nézhetjük ahogy egy 5-6 tagú csapat egy elhagyott házban kételenkedik.

    Persze az ilyen filmeknek is megvan a varázsa de N+1-ik alkalommal valahogy már nem az igazi.

    Mindig is látni szerettem volna a káoszt a menekülő tömegeket, az első napok történéseit és úgy tűnik ebben a filmben meg lesz rá a lehetőség.

    A zűrzavaros forgatás és utóforgatások ellenére remélem ,hogy egy jó kis adrenalinpumpáló zombis katasztrófafilmet láthatunk júniusban.

    Az eddig megjelent trailerek...

    Első Trailer


    A második trailer


    Hogyan vélekedtek a filmről?