• csimmasz
    #45
    Igazad van, nem olvasom minden hsz-edet ez nekem egy megfigyelés ami lehet hiányos és ezésrt megtévesztő, nem tudom.

    Megemlitettem Papichulo -t is aki most teljesen korrekt hsz t produkált.
    Amúgy aki visszaolvassa a hsz eket nem hiszem, hogy ugy találja, hogy támadólag állnék hozzá a telóhoz megemlitettem a legördülő menüt mint lehetséges fejlesztést ami tetszhetnbe sokaknak erre jöttek a szokásos, nem kell, úgysem használom, stb.

    De mindegy, valaki az elején már besorozott a droid hadseregbe ugyhogy innentől már nincs mit tenni, mert ugye mindenki valahova tartozik.
    NEM!

    Ha nem tévedek sehol sem bizonygattam sem azt, hogy az itelefon rossz lenne sem azt, hogy a droid a megváltó.

    A gond pedig igen is azzal van aki egy kritikát halálos sértésnek vesz ezért alakul ki a sok flame.

    Meg persze a gyogyós android huszárok miatt de én ebben a topikban nem találtam semmi olyan megnyilvánulást.

    Szóval én már visszasírom azokat az időket amikor még az alma kevesek kiváltsága volt, mostmár minden pöcs aki vesz egyet akár használtan is azonnal a kiváltségosok között érzi magát és osztja az ész akkor is ha tavaly még a Nokia mellett harcolt ugyan ilyen vehemenciával, nem egy ilyet ismerek.

    Szóval szerintem a legtöbb embert nem az iPhone zavarja mint engem se hanem az ostoba tömegek és hülye megnyilvánulásai.