• csimmasz
    #124
    Kár fölkapni a vizet, nem ér anyit.
    Amugy én alapból a természetes gyógyulás meg a népi gyógyászat lelkes híve lennék csak az a baj, hogy hiába kamillateázom meg csinálom azokat a dolgokat amiket őseink, mint a fülre tett só meg hasonlók,ha egyszerűbb és sokkal gyorsabb a gyógyulás ha gyógyszert szedek be.
    Kifekhetem a megfázást lázat minden gyógyszer nélkül is de egyrészt sokkal hosszabb és felesleges szenvedés, szerintem.
    A szemmgyulladásomat kezelgettem kamillával meg még nem tudom milyen főzetekkel de nehezen akart múlni az orvor által felírt antibiotikumos kenőcs egy két nep alatt megszüntette, ugyan így a többi eü problémámat is mindíg házilag próbálztam kezelni aztán rájüttem, hogy egy igazi hülye vagyok, nem az számít hogy 1-2 évvel tovább élek e hanem az, hogy amit addig éltem az milyen volt minőségileg.

    Ismerek olyanokat akik sosem szednek fejfájásra semmit mert gyógyszer ellenesek, de amikor jön a fejfájás olyanok mint a zombik, nem tudnak dolgozni se egyáltalán semmit csinálni mert anyira szenvednek , most ennek mi értelme?