• Wootan
    #40457
    Esküszöm nem hiszem el néha miket művel ez a játék.

    Elkezdtem csinálni az xp-s achivementeket. Van egy olyan, hogy csináld végig a questline-t. Tegnap két alkalomból 2x játszotta el azt, hogy a murlock-al kiették a kezemből a quest végi jutalom lényt (ha nem vagyok rákényszerülve, akkor csak akkor fejezem be a questet, ha egyből ki is tudom tenni a jutalom lényt).
    Az egyik meccsen 4, a másikon 5 lény volt a kezemben, persze mindkétszer megszívatott....

    Aztán egy másik meccsen a mage megcsinálja a questjét amitől a hero power-je átalakul az "ad egy random mage spell-re". Következő körben kiteszi mozaki-t és lemásolja a RANDOMBA kapott spell-el. Leszedem, erre a következő körben kiteszi megint + egy secret-et amit a hero powerjéből kapott RANDOM. Leszedem ezt is, erre a secret ad neki még kettő....

    Ezután meg jön 2 mill rogue ugyanolyan dekk-el. Direkt megnéztem, de nem ugyanaz az ember volt. Most őszintén, erre is mi az esély?

    Ilyeneket már csak halkan említek meg, hogy a midrange DH-mal feszt kaptam az aggro druidot / pirate warriort. Fogtam, kicseréltem a 2 skull of guldant 2 olcsó board clear-re. Na innentől kezdve csak quesline mage / hunter amik kb. 0 lényt raknak ki, ergo a clear-jeim szart se érnek.... Nyilván véletlen, ugye