40520
  • dave9004
    #40480
    én ha guffozok, csak aggrot kapok :D baszhatom az extra manát
  • Wootan
    #40479
    Sose volt még ilyen jó a HS.

    Fun and interactive.

    Blizzard szerint "insanely fun" a játék. Neki biztos az volt.



    Fő a változatosság.

    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2022.12.10. 20:38:53
  • dave9004
    #40478
    Brannt kellett volna még kirotálni a faszba
  • Devv
    #40477
    Megjött a Denathrius nerf.
  • dave9004
    #40476
    Ja jó
  • Devv
    #40475
    Sziasztok!
    Jó most a hs!
  • dave9004
    #40474
    nem voltam szerencsés pedig 1. percben nyitottam a standard packot és csak 1 legó volt benne :D
  • Wootan
    #40473
    Meg is jött a lííícsapó, hozott sok bugot a puttonyában, pl. full bugos pakkokat. Tele is a net képekkel amin 3-5 legendary 1 pakkban Persze azóta már letiltották a nyitogatást , szóval aki lemaradt az így járt
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2022.12.06. 21:05:38
  • dave9004
    #40472
    frozen throne lapok meg visszatértek standardba a kiegig :D kicsit megkavarja a metát addig.
  • TBTPumpa
    #40471
    Yep.


  • Wootan
    #40470
    Gyün a Liccsking.
  • dave9004
    #40469
    úgy látom androidon még jó régi az eur árfolyam 20 eur-> 6100Ft még csak :D
  • dave9004
    #40468
    mondjuk a sámánt kicsit kiherélték a snowfall guardian nerffel most. druid-hunter meta
    Meg az a skeleton mage ami elég idegesítőnek tűnik streameken :D
    Utoljára szerkesztette: dave9004, 2022.08.20. 07:54:24
  • Wootan
    #40467
    2023 április környéke
  • dave9004
    #40466
    mikor lesz köv rotáció? egyre erősebb késztetés, hogy visszatérjek. Bár a minden deckben Denathrius kicsit eltántorít. sámánoznék legfőképp
  • dave9004
    #40465
    vagy jobb a classic hs?
  • Wootan
    #40464
    Ha megveszed minden kieg elején a battle pass-t (20 eur / +20%xp mindenre), és játszol napi 2+ órát, akkor szerintem többet nem kell.

    De szerintem battle pass se kell. Én 2 kieg közt összeszedek 10-12k goldot napi átlag 1 óra játékkal (ebben benne van a heti/napi kvesztek / heti brawl, xp achievementek (lap hiányában nem az összes) / plat10 ladder rewardok / eventek). Szerintem így is összetudnék rakni 1-2 netdekket minden kiegben.

    Ki lehet nyitni 100+ pakkot ingyen minden kiegből ha rendszeresen játszol.
  • dave9004
    #40463
    kb mennyibe fáj havonta, ha az ember mondjuk 1 max 2 hőssel mindig up to date akar lenni standardon?
  • TBTPumpa
    #40462
    Bemutatkozott a következő kiegészítő:


  • TBTPumpa
    #40461
    Egész ötletes és tetszetős lett az új kiegészítő bejelentő videója:


    Minden eddigi infó az új kiegészítővel kapcsolatban!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.03.17. 19:30:55
  • Dreadshade
    #40460
    Az ötlet amúgy jó, hogy lesz ilyen horda vs ali event, de nem tetszik hogy aggro vs control support lap közül kell választani, annyi érdekesebb és fun képességet adhattak volna ennek a 2 legendary lapnak. Úgy olvastam hogy az event végén vagy közben amúgy meglehet majd szerezni a másik lapot is. Az egész végén meg az a lap kap diamond verziót, amihez több pontot szereztek az emberek, legalábbis ha jól értelmeztem.
  • Wootan
    #40459
    Alli oldalt választottam (gondolom Horde lesz amúgy többségben).

    Közben találtam 2 bug-ot is a játékban. Az egyiktől konkrétan kifagy a kliens

    Tblint, te amúgy felhagytál a HS-el (vagy úgy kompletten a blizzard játékokkal)? Hónapok óta nem láttalak online.
  • TBTPumpa
    #40458
    Bemutatkozott az új kiegészítő:
  • Wootan
    #40457
    Esküszöm nem hiszem el néha miket művel ez a játék.

    Elkezdtem csinálni az xp-s achivementeket. Van egy olyan, hogy csináld végig a questline-t. Tegnap két alkalomból 2x játszotta el azt, hogy a murlock-al kiették a kezemből a quest végi jutalom lényt (ha nem vagyok rákényszerülve, akkor csak akkor fejezem be a questet, ha egyből ki is tudom tenni a jutalom lényt).
    Az egyik meccsen 4, a másikon 5 lény volt a kezemben, persze mindkétszer megszívatott....

    Aztán egy másik meccsen a mage megcsinálja a questjét amitől a hero power-je átalakul az "ad egy random mage spell-re". Következő körben kiteszi mozaki-t és lemásolja a RANDOMBA kapott spell-el. Leszedem, erre a következő körben kiteszi megint + egy secret-et amit a hero powerjéből kapott RANDOM. Leszedem ezt is, erre a secret ad neki még kettő....

    Ezután meg jön 2 mill rogue ugyanolyan dekk-el. Direkt megnéztem, de nem ugyanaz az ember volt. Most őszintén, erre is mi az esély?

    Ilyeneket már csak halkan említek meg, hogy a midrange DH-mal feszt kaptam az aggro druidot / pirate warriort. Fogtam, kicseréltem a 2 skull of guldant 2 olcsó board clear-re. Na innentől kezdve csak quesline mage / hunter amik kb. 0 lényt raknak ki, ergo a clear-jeim szart se érnek.... Nyilván véletlen, ugye

  • Dreadshade
    #40456
    Én is csak azzal a móddal tolom egyedül, azt is napi fél esetleg 1 órát csak. Egynek fun lett, annyira nem érzem világmegváltósnak, de rendben van az mód. Remélem lesz majd normális support hozzá és jönnek az új cuccok benne.
  • hawkie22
    #40455
    Nálam aktuálisan csak a zsoldosok játékrész megy, minden mást hanyagolok. Ranked iszonyat RNG (mindig is az volt), a meta baromi szar jelenleg, 2-3 meccs után elmegy az ember kedve nemcsak a játéktól, de az élettöl is, arénát sose bírtam, nem az én világom, 4 gyözelemnél többre sose jutotta, Brawlt talán ha kétszer próbáltam, BG meg valahogy nem köt le, hogy csak MMR-Rating miatt órákat öljek bele bárminemü jutalom nélkül (tudom, "lootkurva" vagyok, de legalább egy pack vagy skin vagy bármi 500/1000 MMR-nként, mint a zsoldosokban, ott legalább van 1000 ratingenként coin a zsoldosokhoz).
    A zsoldosok rész viszont szerintem jóra sikerült, jelenleg nagyon leköt, már ha épp nem Diablo 2-zöm.
  • Dreadshade
    #40454
    Az a szomorú, hogy az úgymond monstani control deckek is teletudják szarni boardot elég hamar, rettenetesen nem élvezetes most a ranked, ahogy írtam is lentebb. Én most hanyagolom egyelőre, itt valami nagy változás esetleg kirotálás kéne, hogy érdemi változás legyen. Egyszerűen nem fun, nemtudok mást mondani rá.
  • Wootan
    #40453
    Ritka undorító lett a játék. Ha a blizzárd szeretné megölni véglegesen a játékot, akkor a legjobb úton jár.

    Kicsit röhejes, mikor agro murloc dekkel a 2ik körben konszídelhetek, mert a priest coinnal a 2ik körre kiszór 4-6 lényt az asztalra.
  • Dreadshade
    #40452
    Elvárások nélkül próbáltam ki, de szerintem teljesen okés, ellehet vele lenni. Remélem azért ezt fogják bővíteni és nem marad feledésbe, mint a duels pl. Viszont azt láttam, hogy iszonyat nagy hate volt launchkor. Lehet, hogy ez is lentebb vitte az elvárásimat, de amikor lenyomtam pár kört vele úgy voltam, hogy nem értem mit nyavalyogtak ennyire páran. Nyilván nem váltja meg a világot, de egynek teljesen rendben van. Tényleg mostmár csak legyen hozzá megfelelő support :D Egyedül a PvP mód nem jött át benne nekem annyira, hogy őszinte legyek, de minden más tetszik.
  • hawkie22
    #40451
    Én nagyon élvezem. Eddig hat zsoldosomat (Thrall, Guldan, Vol'jin, Rexxar, Garrosh, Saurfang) húztam fel 30-ra, van 4498-as ratingem, 16 nyert meccsem 18-ból, illetve Barrens kész van. Most jön a többi zsoldos. :) Jó lett szerintem, aki megunta a rankedet, annak tökéletes kikapcsolódás.
  • Malarki
    #40450
    Na srácok, kinek hogy tetszik az új mód? Bevallom őszintén, engem visszahozott a hs-be, a rankedet régen meguntam, a bg random hülyesége sose vonzott, de ez elég érdekes.
  • Normen76
    #40449
    Sajnos egyet kell értsek. Egyszerűen nem izgalmas, nem érdekes a játék. Unalmas.. igazából simán unalmas. Nincs az embernek kedve már a második meccshez sem, nemhogy tolni 1-2 órát. A heti küldiket sem csinálom már meg teljesen általában. Unalmas nah.
  • Dreadshade
    #40448
    Fúú emberek ti élveztek a jelenlegi metát? Ilyen rossz már rég volt, persze-persze ezt elmondja valaki mindig minden kiegnél tudom, de rettenetesen nem élvezetes, ami most megy. Mi ez hogy 5 manánál már "late game" van legtöbb decknél, nagyon nem tett jót ez a kieg. Rendesen felidegesít a játék, nagyon ritka amikor idegbeteg módon állok fel valami elől főleg úgy, hogy ez egy JÁTÉK. A balance változások nagy 0-át értek. Rettenet a kieg, és van pár érdekes lap de a többi broken lap miatt teljesen szétvan baszva az egész és nem lehet érvényesülni semmi mással. Szerintem a quest-ek se lettek jók, azt kell nézni hogy maszturbál az enemy mert természetesen 0 counter play van meg kb mindegy is hogy te mit csinálsz.
  • Dreadshade
    #40447
    Ellenem eddig csak olyan jött quest mageből, amik minden körben megtudta csinálni a quest éppen következő részét. Nem is értem. lehet csak szerencsétlen vagyok aztán pont kifogom az isten kézzel rendelkezőket.
  • hawkie22
    #40446
    Hát nem tudom, azért papot kivégezni 10 kör alatt nem mindig egyszerü.

    #40445: én is játszom Mage Questline paklival, az elmúlt 3 meccsemen az elsö 6-7 körben csak fire és arcane spell jött fel, még card draw-al is, talán 1 frost volt köztük, néztem is, hogy hogy lesz meg így nemhogy a teljes questline, de még az 1. quest is. :)
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2021.08.15. 22:16:57
  • Dreadshade
    #40445
    Na örülök, ha sikerült megtalálni a neked megfelelőt, amúgy én is nézegettem azt a questet utánna, de még előbb megvárom a balance patchet és csak utánna craftolok valamit. A mage questtől kapok agyvérzést mostanában, mennyire uninteraktív az egész és olyan hamar megcsinálja az egész questet. Bár ez a uninteraktivitás az egész hs-re jellemző sajna.
  • Devv
    #40444
    Mire 10 manája lesz és még nem halott, akkor valamit rosszul csináltál.

  • hawkie22
    #40443
    Azért a papnak a Purified Shard egy elég mocskos spellje hallod. Legtöbbször felhúzza, mire 10 manája lesz, onnantól meg azt csinálsz, amit akarsz, a következö körben halott vagy.
  • Devv
    #40442
    Végül is a sámán questet gyártottam le és rengeteget nyertem vele. Gyorsan teljesíthető a questline és op is.
  • Dreadshade
    #40441
    Értem, miért írod ezt, de az az igazság mindig is ilyen volt a játék, már a kártyanyitásnál is csillog,robban, fénylik minden és matchek közben is mindig is volt mindenféle effect. Szóval nem lehet inkább már maga az egész játék idegesítő? :D Engem pl az sokkal jobban idegesít, hogy még a mai napig nincs semmiféle interakció az ellenfél körében, mindkét fél csak nézhet olyankor és szerintem ez is hozzá ad ahhoz, hogy idegesítő vállnak ezek az effectek egy idő után. Ettől függetlenül tényleg van benne valami, amit írsz. A kezedetekben nem volt ennyi féle minden, egyszerűbb volt a játék, de eddig minden kártyajáték erre a sorsa jutott, hogy egy idő után már nagyon over the top az egész és a HS-t se kerülte el ez, de szerintem már jó ideje ilyen és nem csak ez a mostani kieg tette ilyen annyoing valamivé, már jó pár kieg óta ilyen ezért nem is bírom ki csak kisebb dózisokban.