Might and Magic X Legacy


  • starfun
    #907
    Na bekövetkezett nálam is a mindenki által szeretett hibajelenség a programot nemlehet menteni ,a kimentett állásokat pedig visszatölteni.Nemtalál mentett játékot. Egyszerűen megbolondult a program....

    Kis segítség ,elő a total commandert ,beállításokban,általános beállításokban,képernyő fülön engedélyezzük hogy látszanak a rejtett system file-ok :
    C:Documents and SettingsAll UsersApplication DataOrbit\%GameId%\%UserName%
    vagy itt:
    C:programdataorbit401RLD!
    ittvan az elmentett játékállások amiről csináljunk könyvtárastól total commanderrel 1 biztonsági mentést.(az ini kiterjesztésű file is kell meg a save kiterjesztésű is.)
    uninstall game (én ígycsináltam ,aztán a fórumban leírt módon megkeresni a loca.xml fájlt.
    Might and Magic X Legacy/Might and Magic X Legacy_Data/StreamingAssets/Localisation/hu/loca.xml
    írd át az alábbi 3 részt benne:
    LocaData id="SAVEGAMETYPE_NORMAL" Save /LocaData
    LocaData id="SAVEGAMETYPE_QUICK" Quicksave /LocaData
    LocaData id="SAVEGAMETYPE_AUTO" Autosave /LocaData

    Levdialog.xml kezelése a fórumban leírt módom.
    Ezután az újprogrammal kezdeni egy új játékot ,menteni egyet. Kilépni megkeresni a könytárat az új mentéssel.
    orbit/401/rld!
    belemásolod a legutolsó kimentett állásod csak azt az 1db savexxx.sav filet ahol utoljára mentettél.
    Az inint nemkell átmásolni!!! hanem a program által létrehozott inibe bekell írni az utolsó kimentett állás nevét.
    és folytathatod a játékot.

    Remélem segítettem!