Might and Magic X Legacy


  • pimpa25
    #351
    Köszi,pöppet valóban jobban mutat így:)

    A tengeri áldást majd valamikor a játék előrehaladtával,egy Elemental Forge nevű placcon kapjuk meg,miután teljesítettük a hozzá tartozó kihívást,de h ez mikor lesz,passzolom,ott még én se járok.
    A fire magic+harcos kombóra:hát nem tudom,alapból nagyon kevés a manád,és az kelleni fog a későbbiekben a warfare skillekre,taunt+skill interrupt,egyéb nyalánkságok,de végülis nem hülyeség,mert az íjjak+xbow-k röhejesen sebeznek.
    Terawatt:(meg mindenki,akit érdekel),tipp a haladáshoz.Eleinte én is rengeteget szoptam Act2-ben,egészen addig,amíg rá nem jöttem,h a vendorok 24óra után restockolnak.Szóval,megölsz mindent,amit tudsz,kutatsz a ládák,elásott kincsek,mysterious dungeon-ok után(eddig 2t találtam Seahaven közelében,egyikhez sem kellett nagyobb verekedésbe bocsátkoznom,szép summa+relic mindkét helyen),és rest-elsz a weapon vendor előtt egészen addig,amíg az egyik leosztásban nincs vmi olyan,ami igen jól jön az embereidnek.Lehet ezt persze ékszerrel,vagy armorral is,de nekem a fegyver segített rengeteget.Nem tom,h ez cheat,exploit,vagy maximalizmus,de nekem pont megfelel,h nem ver arcon minden macskajancsi goblin egy ..aros wc deszkával felszerelkezve.