1124
Might and Magic X Legacy


  • nomiss
    #363
    mindent vegig csinaltam , nem ertem neked hogy lehet level 12 a partyd egy epkézlán mob se mozog sehol se quest amihez hozzáférnék...
  • pimpa25
    #362
    Szellemek:van egy Burning Extermination nevű expert fire magic spell,immunissá tesz a paralízisre(meg stunra,sleepre).Viszont lvl 10en még kár velük üszkölni,mivel a Cursed Ruins elvileg csak a paladin promotion qhez csatlakozik,amit lvl 15-20nál hamarabb nem igazán fogsz tudni begyűrni.
    Világtérkép:Ez az 1.
    Act1:Igen,úgy gondolom,illetve ha elküldtek az Elemental Forge-ba,az is ezt jelzi.De amúgy mindent kiirtottál(Dangerous Cave-ket leszámítva),mert én lvl 12előtt nem mentem sehova Act1-ből?
  • nomiss
    #361
    uhh lenne 3 kérdésem ?
    Szellemeket hogy ölöd meg ? 10 es vagyok , de 2 esével siman lenyomnak
    ez az egy világ térkép van ?
    act 1 akkor van vége ha az inventorymban a kis farkas fej látszik ?
  • Terawatt
    #360
    Na végeztem az első actal. Nagyon jó kis game ez. Mostanra sikerült bele jönnöm és dmgre sincs panasz már.
  • r4pt0r
    #359
    Ha valaki magyarul tolja, akkor ezeknek a magyar megfelelője kell, vagy pedig át kell állítani amíg válaszoltok.
  • cikasz
    #358
    Lord Kilburn-ál lesz egy kérdéssorozat a szigetről ezek a válaszok sorban (epic pajzs a jutalom) :

    tirya bay
    navea
    the eye
    menthil
    irisus
    malyn
    shadow woods
    wyslin jungle
  • pimpa25
    #357
  • Sir Quno Jedi
    #356
    szerelem?
  • r4pt0r
    #355
    Nah találtam egy szöveges ládát, de erre nem tudok rájönni mi lehet:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nem elég egynek, épp elég kettőnek, túl sok háromnak.
  • pimpa25
    #354
    Kis segítségre lenne szükségem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A paladin promotion qet csinálom ippeg,viszont kipucoltam a Cursed Ruins 1. szintjét,és nem maradt más,csak 2 lakatra zárt ajtó.Ezekhez honnan lehet kulcsot vadászni?Előre is hálásan köszönöm a tippeket!
  • Jakuza1
    #353
    Rohejesen sebeznek az ijak ? Tenyleg ? :P
    Siman jol lehet veluk sebezni, csak jol kell taktikazni.
    Nem egyszer az ellenfelek a kozelembe se ernek, ha pedig egyedul van az ellen, akkor szel varazslattal ellokom oket messzire (mar amelyiket lehet) es nem kell manat se egetnem.
    Amugy egyre nehezebb, illetve olyan helyekre mentem be, ami meg nem a szintemnek volt megfelelo.

    Ugye a szellemkastely az elso palyan brutal, Seahavennel meg a blackguardoknak meg a varazsloknak akik mellettuk vannak, nem gond egy 16os csapat se.
    Varazslok meg pusztitanak 200akat is sebeztem mar 10es szint kornyeken es olyan varazslatokkal mint pl a fireball raadasul nem is csak egy enemyt, hanem egesz csoportot lehet az aldassal osztani.
    De a lenyeg a lenyeg mindenkinel legyen ij/szamszerij, mert bizony jol meglehet vele ritkitani csoportos enemyk HP-jat is, ami utan sokkal konnyebb a kozelharc.
  • zsotesz
    #352
    Aki regelte uplay-en a játékot azoktól kérdezném, hogy működik-e a mentés szinkronizálás felhőbe, mert nekem nem műxik. Meg próbáltam az extraknál azt a 9 jegyű kódot aktiválni de akkor is azt írta, hogy nem tud csatlakozni a uplay-hez.Ez másnál is gond vagy nálam van valami hiba?
  • pimpa25
    #351
    Köszi,pöppet valóban jobban mutat így:)

    A tengeri áldást majd valamikor a játék előrehaladtával,egy Elemental Forge nevű placcon kapjuk meg,miután teljesítettük a hozzá tartozó kihívást,de h ez mikor lesz,passzolom,ott még én se járok.
    A fire magic+harcos kombóra:hát nem tudom,alapból nagyon kevés a manád,és az kelleni fog a későbbiekben a warfare skillekre,taunt+skill interrupt,egyéb nyalánkságok,de végülis nem hülyeség,mert az íjjak+xbow-k röhejesen sebeznek.
    Terawatt:(meg mindenki,akit érdekel),tipp a haladáshoz.Eleinte én is rengeteget szoptam Act2-ben,egészen addig,amíg rá nem jöttem,h a vendorok 24óra után restockolnak.Szóval,megölsz mindent,amit tudsz,kutatsz a ládák,elásott kincsek,mysterious dungeon-ok után(eddig 2t találtam Seahaven közelében,egyikhez sem kellett nagyobb verekedésbe bocsátkoznom,szép summa+relic mindkét helyen),és rest-elsz a weapon vendor előtt egészen addig,amíg az egyik leosztásban nincs vmi olyan,ami igen jól jön az embereidnek.Lehet ezt persze ékszerrel,vagy armorral is,de nekem a fegyver segített rengeteget.Nem tom,h ez cheat,exploit,vagy maximalizmus,de nekem pont megfelel,h nem ver arcon minden macskajancsi goblin egy ..aros wc deszkával felszerelkezve.
  • sárkánylovag
    #350
    várjál pimpa segítek mert ez tényleg fontos link

    Képzések Helyei

    Meglepődtem rajta de nagyon érdemes a törpe harcossal a tűzműgiát is kitanulni mert távollövő helyett 40-eket sebezget.

    A tengerbe hogy kell bemenni azt az áldást hol lehet megszerezni ?

    Amin szintén lepődtem hogy az ember varázslóval nem lehet kimaxolni a tűzet pedig messze a legjobban sebez
  • Terawatt
    #349
    Sebzésem nekem is nagyon gagyi, és nem tudok vele mit kezdeni. Nem tudom, hogy aki nehéz fokozaton tolja annak hogy megy, de a simán se olyan egyszerű faceroll. Első M&m játékom, szóval ezért is amatőrködhetek helyenként. :) (előtte a dungeons of dredgemor vagy mi is volt a játék neve, azt toltam ebben a műfajban)
  • pimpa25
    #348
    Nem tudom,lehet-e külsős oldalt linkelni,ha nem,akkor elnézést,és töröljétek a hozzászólást.
    No,egy kis segítség minden trainert vadászó vándornak:
    http://steamcommunity.com/app/238750/discussions/0/558746089084955527/

    Ugyan nem térképes,de ez alapján már el lehet boldogulni.
  • cikasz
    #347
    Öööö a pajzstrainer nincs ott. És a törp kovács-tól 3 kockával arrébb sincs semmi!
  • SaGa Jr
    #346
    Igen, végig játszható. A dolog kivitelezéséhez lásd még a 325-ös hozzászólást itt a topikban.
  • methyliso
    #345
    Sziasztok, akkor most végig játszható a warez verzió vagy nem?
  • PiszkosFred
    #344
    Megnöveli az inventorydat.
  • nomiss
    #343
    mire jó a málhás ló ?
  • sárkánylovag
    #342
    ohh
  • Jakuza1
    #341
    Hol találom a dárda továbbképzést: Seahaven
  • Dzsí Pí
    #340
    fckkk, összeállt az egész. Én már aktiváltam az uplay-en.
    1. verzió: nincs a játék a gépeden, feltelepíted és közben az uplay-en ezzel a kóddal aktiválod.
    2. verzió: early access(legálisan megvéve) megvan a gépeden, feltelepítve. Megvetted 23-án a dobozos verziót s miután feltelepítetted és/vagy patchelted, ekkor a JÁTÉKON BELŐL aktiválod a bonus content részben.
    legalábbis nekem így jött le a sok végigolvasás után. az meg egy bug h hiába írja ki, h már aktiváltam a terméket a játékon belől, de ugyan ugy írja, hogy még nincs bezárva.
    Saga Jr, ha azért még el tudnád magyarázni, h te a manualodnak melyik odaláról és hány számjegyű kódot írtál be, illetve neked a bonus contentnél van-e e a bug vagy megkaptad már a sisakot...
    Csak a tisztán látás kedvéért
  • Sir Quno Jedi
    #339
    Egyik felén körben van egy lap, rálépsz, másik felén van körbe egy lap arra is rálépsz, aktiválódik a portáál középen, hallelujja.
  • sárkánylovag
    #338
    Látom szivatják a warezosokat keményen :)
    Na segtsetek már.
    -Hol találom a dárda továbbképzést. tréningközpontba gondoltam lesz
    de ott air magic van.
    -Hogy lehet bemenni a világytótorony fény ajtaján ?
    Leirja hogy kettő lapra kell rálépni de hogy? szét kell választani a csapatot vagy mi ? már mindenhol jártam de semmi.
  • Dzsí Pí
    #337
    fehér színnel*
  • Dzsí Pí
    #336
    tehát a manual leghátulján, az ubisoft logo alatt, fehér betüvel 9 db számjegy?
  • Jakuza1
    #335
    En is csak azt tudom leirni, amit ott irnak.
  • Dzsí Pí
    #334
    Légyszives határoljuk már be, h hol van ez a nyüves kód, Saga Jr, gondolom, te már beírtad, aktiváltad. hogy kell?
  • SaGa Jr
    #333
    Jó ez a játék, vannak benne aranyos kis logikai játékok, számtalan szöveges láda (ki kell találni mire vonatkozik a szöveg/versike). A logikai játékok nem nehezek csak rá kell jönni mi alapján működnek a dolgok, míg a szöveges ládák igazi csemege tudnak lenni angol nyelven játszóknak.

    Egy kérdés:
    Merre lelem a stone disc 3. darabját (a crusader-ről paladin-ná válás feladatában játszik szerepet, ez az a szellemek által őrzött épület a governor palace "mellett" a dombtetőn)? Állítólag azt még az Act 1-ben fel lehet szedni, de én csak az elsőt találtam meg.
  • SaGa Jr
    #332
    Annak semmi köze a warez verzióhoz. AZ az út nem lesz járható, a felborult kocsi végig blokkolni fogja (legalábbis már act 3-ban járok de az még mindig ott van). A warez változatban a griff általi repülés nem lesz elérhető az act 1 végén és emiatt nem lehet továbbmenni. A megoldást a problémára már leírtad.
  • Dzsí Pí
    #331
    a manual hátulján találtam egy 9 jegyű számsort, de arra azt írja h hiba, érvénytelen. arra gondoltatok?
  • r4pt0r
    #330
    Hát engem is kalapálnak nem kicsit act2ben. De igazából nem csoda, elég nagy terület nyílt meg ahol van mindenféle ellenség. Viszont alig sebzek ezt én is megfigyeltem, még ha engem is alig sebeznek.
  • Jakuza1
    #329
    Amugy itt irjak: https://mightandmagicx-legacy.ubi.com/opendev/blog/post/view/technical-information#physical
  • Jakuza1
    #328
    After receiving your box, look for the key available on the game manual cover page
    Launch the Game
    In the main menu, click on “Extras”, then “Bonus content”
    Enter your key in the Input Box and then click on “Redeem Code”
    Enjoy!
  • Dzsí Pí
    #327
    Oldalszámot a manualból lécciii!
  • Jakuza1
    #326
    Azt en irtam le, de nem a hidhoz van, hanem a griffes palihoz, aki a forgeba visz.
    A hidat pedig a kezdovarosbol tudod kikerulni, kocsival kell onnan Seahavenbe menni.
  • MaRee
    #325
    Én még nem vagyok ott de azt szűrtem le, hogy ha warez verzió van akkor a hídon nem fog átengedni a katona. És valszeg tényleg így van, de találtam megoldást.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ebből a fájlból:

    StreamingAssets/Dialog/LevDialog.xml

    töröljétek ki ezeket a sorokat:

    condition xsi:type="PrivilegeUnlockedCondition" privilegeID="1001" failState="DISABLED"

    négyszer szerepel benne

  • Dzsí Pí
    #324
    Jakuza: mondj már egy oldalszámat v vmi:D beírtam az uplay-eset, arra kiírja h a játék már aktiválva van.