• Zero 7th
    #85
    Jól van, mosom kezeimet, TI trollkodtátok össze ezt a témát ezzel a másikkal.

    Látom te sem fogtad fel, hogy nem a kis súlyt hasonlítottam a súlytalansághoz, hanem azt állítottam, hogy a pók szempontjából mindegy.

    Az igazi problémád a legszebb az egészben. Hogy pontosan azért jelenthetem ezt ki, mert tudom, hogyan működik a fizika, tudom, hogy a pók hogyan van egyensúlyban, és tudom, hogy milyen erőhatások érik még a pókot a gravitáción kívül. Én nem tátom a számat, mint egy idióta, hogy bazdmeg CSODA, hogy a pók súlytalanságban hálót sző, hanem tudom, hogy miért nem olyan nagy tétel ez.

    Viszont az most már kezd érdekelni, hogy miután tényszerűen kiderült, hogy a pókok tudnak a súlytalanságban hálót szőni, mi a bajotok van azzal a kijelentéssel, hogy akkor a jelek szerint nem nagyon zavarja őket a súlyuk, illetve annak hiánya? Ez hogyan, milyen szempontból hamis, azt most már kifejtenétek lassan? Mert ugye ezért a kijelentésemért kapom itt az osztást, jó lenne, ha esetleg valami érvet is látnék...