13460980771376987028.jpg
  • Austin Bailey
    #3294
    kalózos játéknak jó is, csak ac-nek nem. Szeritnem areneszánsz Itáliára tök jól adaptálták az assassinokat. Egyrészt Itália tele volt mindenféle intrikával és cselszövéssel, másrészt a ruhákat sikerült úgy megcsinálni, hogy ne lógjon ki az olasz ruhák közül. A többi részben ez már nem sikerült, ott már tényleg elég közegidegen volt az AC-feeling. Az AC 1 sajnos iszonyatosan monoton volt, de nem bánnám, ha egyszercsak visszatérnénk a Szentföldre. Én úgy csináltam volna meg a történetet, hogy 2-3 különböző ember ül bele az animusba, (akik nem egymást váltják), hanem monjuk Desmont Altair emlékeiből emgtud dolgokat, de nem a teljeset, ezért egy másik részben egy másvalakinek egy másik emlékbe kell visszamennie ugyanoda, és felvenni a fonalat. A helyszínekkel kapcsolatban a kalandkorszakokba mentem volna vissza, aminek lehet jó a renrszánsz és a barokk Itália, a keresztes háborúk, a franciaország az ancient régime alatt (ez a forradalmas szerintem necces lesz, egyrészt mert szerintem olyan unalmas politikai izék lesznek benne, mint az AC 3-ban, másrészt a franciák számára a forradalom-téma még durvább mint a magyaroknak a trianon, tehát lehet hogy nagyon fel lesznek háborodva), a kalózos is jó de például tök jó lett volna egy olyan AC 19. századi egyiptomi angol régészek a keretsztori, és akkor lehetett volna kutatni az óegyiptomiak titkait, meg assassinkodni az orient expresszen, vagy egyipari forradalom előtti anglia, ami meg humoros lehetett volna a feszes társasági szabályok miatt.

    Utoljára szerkesztette: Austin Bailey, 2014.08.08. 23:25:50