• karesz6
    #113
    Bocsánat nem cinikus akartam lenni.
    Írtam is. Ehhez fanatikusok kellenek. Ez önkéntes. Nem nyuggernyuvasztás. Tudom durva de ez áll ennek a küldetésnek az útjában. Egy 60-65 éves ember még dagad az energiától és nagyon sokan vannak azok akiknek ilyen idősen a legnagyobb rémálma az inaktivitás. Ennek a bevállalásához kell:A mentalitás, B: élethelyzet.



    És magamból indultam ki.(mai fejjel) Én nem feltétlenül látom kegyetlennek ha 65 évesen kilőnek a marsra azzal a tudattal hogy max 75 ig húzom. Mennyivel kegyetlenebb ez mint kilőni valakit a holdra majd azt mondani hogy egy alufólia lufival leszálsz a holdra ott csinálsz néhány turista fotót meg hozol pár kavicsot ezután az alumínium lufit egy rakétával 1km/sec re gyorsítjuk a megfelelő idpben a megfelelő irányba a megfelelő erővel (tűréshatár 0) majd 5km/sec el megközelyíted az apollót és dokkolsz hozzá és hazajössz majd 11km/sec el belezúsz a földbe miközben otthon 2 gyerek+feleség. Ez számomomra sokkal kegyetlenebb. És kb egy csodának tartom hogy senki nem maradt ott a holdon.