• Dodo55
    #58
    "A PC-k piaca ugyanis folyamatosan csökken, a felhasználók egyre inkább a hordozható számítógépek iránt érdeklődnek."
    Jó kifogás. A valódi ok az, hogy az alaplapjaik eladhatatlanok. Drágák (nem láttam még árlistán soha, de biztos azok, különben ott lennének minden boltban), mindenféle tuninglehetőség le van tiltva bennük, plusz most olvasom, hogy a Foxconn gyártja őket, így már értem pl miért szart be a szerveremben nemrég egy (nem láttam még olyan Foxconn cuccot amivel ne lett volna rögtön vagy később baj).
    Tényleg, ez most nagyon kapóra jött nekik. Mindenesetre a processzoraikért minden elismerésem (igaz azokat is pofátlanul drágán adják, de ez még úgy ahogy a kitűnő teljesítményért cserébe elmegy), viszont az alaplap részlegük ezzel az értelmetlen üzletpolitikával dísz volt csak az utóbbi időben, önkritikát felvállalni meg ugye nem szokás manapság.
    Le merem fogadni amúgy talán ezekben a torz PC piaci statisztikákban is benne volt a kezük, nem lepődnék meg rajta, másként nem ment volna a kiszállás sem pedig az üzletpolitika váltás önkritika nyilvános felvállalása nélkül.