• Vol Jin
    #216
    Retardált pöcs az aki azt hiszi, hogy azért, mert saját maga jól beszéli az angolt, azt mindenkinek kötelező azonos szinten ismerni, és aki ebben olyan szinten nincs a toppon, az dögöljön meg.

    Ti azért vagytok ketten Papichuloval büdösgyökerek, mert ezt kibaszottul sokszor megírták nektek ékesszólóan, de szartok rá magasról. Most hőböröghetsz baszod, hogy némá hogy beszél ez itt velem, ez kérem szépen felháborító, de ha egy büdös tahó vagy, hát ezt fogod kapni.

    Semmi mást nem kellene csinálnod, mint összefoglalni pár mondatban, amit akarsz, utána meg a linket, vagy az eredeti nyelvű szöveget beollózod. Senki nem szólna semmit. De mivel kurvára nem ezt csináljátok, vagy leszarják vastagon, hogy mi a faszt irkáltok itt ti, vagy csak szimplán elküldenek a faszba, hogy a lófasszal a picsádban, azzal szórakozzál.

    Hogy konkrétan én miért használom ezt a becsmérlő stílust veletek szemben ebben a hozzászólásban?

    Mert azt fejtegeted ki, hogy akinek nehézséget okoz egy angol nyelvű szakszöveg, az egy senki. Konkrétan tehát azért, mert egy büdös paraszt vagy azért.