• narumon
    #90
    Hát teljesen máshogy látjuk a dolgokat, ami végül is nem gond csak így elbeszélünk egymás mellett.
    Mert hiába írom le, hogy nálam tökéletesen kivált egy notit és egy csomó előnyöm lett kompromisszum meg egy sem. Én nagyon szeretnék egy dokkolós tabletet a megfelelő működéssel - neked ez sem jönne be. A teljesítménnyel megint nem értek egyet, nagyon kevés embernek kell egy i7 CPU teljesítménye, szövegszerkesztésre, videóvágásra, 3D játékra, stb meg már a mostani tabletek is alkalmasak akkor nem tudom miért nehéz belátni, hogy pár éve múlva nagyságrendekkel többre lesznek képesek. Olyan komoly zeneszerkesztők vannak, komoly szoftverszintikkel amiket egy pár éves PC ki sem tud köhögni magából. FullHD videót tudsz vágni effektekkel amit szintén nem tudnak akár csak pár éves PC-k. Tehát egy tablet szerintem ma már nagyon nem gyenge és pár év múlva még annyira sem lesz az. Azt a teljesítményt amit egy átlag embernek kell azt símán hozza / fogja hozni. A többiek meg eddig sem tabletet vettek.

    A háromszoros áron lesz noti a tabletből ezt sem értem. Csak egy 5e forinos billentyű kell hozzá (esetleg még egy pár ezer forintos tok) és kész a notebook, mitől lenne ez háromszoros ár?

    Noh a konklúzió, hogy teljesen mást gondolunk és teljesen mást szeretnénk a jövőben is.