banner
  • Shiwo
    #40
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    hehe, Barbarians (: (nekem valahogy többes számban rémlik a neve)

    jó a zenéje, de mindig kikapcsoltam, hogy halljam a szörnyikét röhögni meg a kirúgott fej pattogását



    amúgy valóban meg van a nyílt világ és a lineáris játékok előnye is, hátránya is.. én személy szerint szeretem a nyílt világú játékokat, de tény, hogy nagyon el lehet bennük "veszni"

    pl Skyrim-ban is a végén már vagy 5-6 főbb küldetésem és vagy 30 minor küldetés volt, az ember azt sem tudta, hogy mibe fogjon bele, akik kevésbé tolerálják ezt a nyíltságot, azok tuti sikítófrászt kapnak tőle...

    minden esetre több köze van a valódi szerepjátékhoz a nyílt világú játékoknak, míg a lineáris játékok, mint a Witcher eddigi részei meg inkább a lapozgatós kaland-játék-kockázat könyvhöz hasonlóak, sokféleképp a végére juthatsz a történetnek, de azért még is csak korlátozottak a lehetőségeid..

    de az is igaz, hogy a Skyrim nyíltsága ellenére tartalmazott olyan hülyeségeket, ami keserű ízt hagyott maga után


    hogy a Witcher 3 milyen lesz open world-ként, az majd kiderül.. én bízom a készítőkben, a Witcher 1 is elég jó lett, a 2 még jobb, szóval fejlődnek a srácok.. így meg van benne a bizalmam, hogy a CP2077-et sem rontják el