banner
  • Tetsuo
    #16683
    Előbb azt írtad, hogy 3080 alatt volt ilyen gond. Ebből gondolni, hogy a 3080-nal nem volt probléma, hiszen az kvázi csúcskártya.
    Szerintem az belefér, hogy egy felsőközép (nevezzük így a 3080 alattiakat) kártya néhány címmel nem tud állandó 60 FPS-t maxon. A Witcher 3 egy 7 éves játék ahogy írod, a mostani update a mostani hardverekhez készült és nekem egyértelmű, hogy rosszabb az optimalizáltság, mint egy teljesen új, eleve RT köré épülő látványvilágú játék esetében.
    Talán túl sokat vállaltak, talán egy új játékra kellett volna fordítani ezt a tudást és nem egy régivel szüttyögni, de az eladási számok és a cég reputációja is lényeges volt a meghozott döntésekkor.

    Nálam valamivel (minimálisan) rosszabb lett a látvány, de szerintem azért, mert máshogy állítgattam a csúszkákat, mint előtte.
    Egyébként meg örülök, hogy egy APU-val elmegy a játék és kaptam valami új küldetést is.

    Túl nagy volt a hype, lássuk be. Sokan jobban izgultak a Next Gen Update miatt, mint egy új, agyonreklámozott játéknál. Ez meg teljesen ingyen van.