banner
  • lwb
    #16643
    Nyilván megvárom majd amíg elsőkézből lesz tapasztalatom, de nekem picit haloványnak tűnik ez a next-gen izé. A ps5-ösök nyernek a legtöbbet, mert nekik eddig még 60 fps mode sem volt elérhető, xsx-en legalább az ment. A ray-tracing (legalábbis konzolon) csak global illuminationt jelent, reflections nem, ezért erősen kérdéses, hogy érdemes-e ezért lenyelni a 30 fps-t ... Pc-n persze bármi lehet, de sanszos, hogy ott is megizzasztja majd a középkategóriás kártyákat. 4k-n még a felsőkategóriásakat is.
    A netflix sorozatból csak pár fegyvert és vértet vesznek át, meg egy új bekapcsolható skint Dandelionnak. Egy új küldetés van, meg egy új kameramód, ami engem leginkább a Witcher 1 közeli kamerájára emlékeztet. Nem tudom, hogy akarom-e. Pár QoL feature még és kb ennyi a gameplay változtatás. Ja, ps5-ön haptic feedback is.

    Nyilván nem vártam csodát, de ezt miért kellett ennyit tologatni? Csóró ps5 tulajdonosok 3 éve várnak arra, hogy legalább 60 fps-en tudjanak egy 7 éves játékkal játszani.