banner
  • Crasher99
    #16642
    Kedves Iwb!

    Ugyan kései válasz de úgy látom ismét tisztáznom kell pár dolgot. Én nem állítottam sehol, hogy a Fallout 1 annyira hardcore dolog lenne mert nem az és sosem volt. Pusztán felhívtam arra figyelmet az időlimitre. Persze ha többet foglalkoztál volna a játékkal akkor tudnád, hogy nem csak a végső határidő számított, a Super Mutant-ek idővel elkezdték elfoglalni a térképen lévő városokat és így questek lettek teljesíthetetlenek és/vagy befejezetlenek. Manapság ez elképzelhetetlen. Mivel eszméletlen drága a játékfejlesztés nem fognak olyat belerakni ami esetleg elérthetetlen lesz vagy nem látják a játékosok.

    A topiknál maradva. Mi lett volna a túl sokat ökörködik valaki a világban Geralt-ként és Ciri-t elkapja a Wild Hunt? Vagy ha Nilfgaard és Redania összecsap és egy egész térképnyi területet átformál? Rengeteg ilyet lehetne csinálni de fent említett okok miatt már sosem fog senki. Aki kreatív, hogy megtegye annak pénze nincs rá, ahol meg van pénz ott nem a kreativitás dirigál.

    Ez a next-gen update meg szép és jó de már csak az nem játszott a játékkal aki nem is akart soha.