banner
  • lonvard
    #16620
    Egyszer csak bevillant, hogy Cirikét nem witchernek kell képezni, hanem császárnővé kell tenni.

    Az eddigi végigjátszásaimat teljesen elcsesztem, mivel az Ilmerith legyőzése után rendszerint gyorsan végig akartam menni, és az lett a vége, hogy a Vernon Roach mellékküldetéseket nem csináltam meg, és egy teljes káosz lett a vége. A császárt kinyírták, Ciri eltűnt a fagyban, és akkor játszottam vele 1 évig, és az a vége, hogy üveges szemmel bámulom a képernyőt, és bazmegolok.

    Na de ha Ciri a császár, akkor:

    1. Ugye Radovid el van ekkor már intézve, Novigrád helyzete rendeződik, fanatikus rendeket a nilfgaardi erők letörik.
    2. Hát skelligén királlyá tettem Óriásölő Hjalmart, aki részt vett az Eredin elleni első csatában. Legnagyobb szövik lesznek a Ciri féle nilfgaarddal.
    3. Toussaint relatív semlegessége megőrződik, nem kell félni, hogy a királynő általam kieszközölt halála miatt (jóvanna, ki akartam nyírni a fővámpírt, mert ilyen erős ellenfele talán még nem volt Geraltnak) esetleg berongyol a birodalom és tönkreteszi
    4. Kael Morhen helyzete megerősödik, mivel Ciritől segítséget kérünk, felépítjük az erődöt, és elindul a kiképzés
    5. a varázslószövetség helyzete is rendeződik.
    6. A nilfgaardi sereg visszavonul szépen, és Vizimában is lesz valami, Vernon örülhet

    Ezzel a húzással gyakorlatilag a komplett kontinenst kirántjuk a kakából.

    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.06.11. 21:15:03