banner
  • lonvard
    #16606
    Witcher 3-ban elképesztően jól vannak megírva a női karakterek, valamint a Geralthoz való viszonyuk. Yennefernél összetettebb, valóságszagúbb női karaktert nem hiszem hogy találunk a videojáték szférában. Tehát én nem mondom, hogy kihasználatlanul kell hagyni a vele való romantikázást, csak most ebben a végigjátszásban Trisst választottam. Játékélmény szempontjából rossz választás, hiszen rögtön utána Yen fog előtérbe lépni, és a Trissnek már nincs szövege. De most így akarom. Arra fogom kifuttatni a játékot, hogy Hjalmar lesz a király (mer idáig mindig a csajt választottam), Ciri lesz a nilfgaardi uralkodó, én meg Trissel elleszek Toussaint-ban. Mivel ez a királyság Nilfgard vazallusa, Ciritől nem kell tartanunk. :) És ha óhajtja, elmegyek a nilfgardi udvarba tanácsadónak. Kurvagazdagok leszünk, felemeljük a witcher rendet, felépítjük Kaer Morhent normálisan, új iskolát alapítok. Ebbe van a jövő, na. Hjalmar amúgy szövetségesünk lesz, hiszen megmentettem a seggét. Redaniát elfoglaljuk, de nem okkupáljuk, csak adózásra kényszerítem egy darabig, hogy mégis visszajöjjön a háborúskodás pénze. Nyilván Radovidot ki kell nyírni, Dijkstra majd intézkedik ott. Temeria függetlenségét is visszaadjuk, hogy Roche örüljön. Majd megbeszélem Cirivel hogy legyen. :D