banner
  • lonvard
    #16602
    Arra van kihegyezve a 3. rész, hogy Yennel legyünk, szóval nekem is rossz érzés, de én azzal bíztatom magam, hogy majd összeveszek Trissel a játék után, és csak lesz valami. :D

    Amúgy mióta megmondtam neki, hogy nem lesz semmi, szegénykém megkomolyodott, és szenved. Jó nézni. Még a hányást is Eskel törölte le róla, pedig korábban csak engem engedett a közelébe. Amúgy utálom Geralt nőcsábászságát. Szóval ott vagyunk Kael Morhenben, és ha Yent választom, akkor az lesz belőle, hogy hagyjuk a srácokat inni, mert mi most megyünk ám szexelni! És akkor látványosan vonulunk el, ezek a veterán harcosok meg, akik hónapok óta nem láttak nőt, most ahhoz kell asszisztálniuk, hogy Geralt a Triss után a Yent viszi ágyba. Meg gyakorlatilag bárkit, akivel összefut. Annyira Lamberttel vagyok!!!

    Gwent kártyák közül a Villentretenmerth fordítása el van cseszve. Nem az ostrom lapok összesített ereje kell 10 legyen, hogy üssön a kártya, hanem a közelharci lapoké. Jó hogy rájöttem így a játék közepén. A 3. végigjátszásnál. :D