banner
  • lonvard
    #16597
    Szar megmondani Yennek, hogy barátok maradunk. 10-ből 1 Geralt képes erre. De hát ez van, a világítótoronyban örök hűséget fogadtam Trissnek, azóta se prostik, se varázslónők. Ez a mi tragédiánk. Volt szex Shanival, kivételesen Keira Metzel is, pedig utálom a hangját, aztán keresztül ment rajtam két bordélynyi prosti, és ezek után nem lesz szex Yennel. Hát ez van Yen. Most már hűséges vagyok. Pikantériája a történetnek, hogy Keira, Triss és Yen is Kaer Morhenbe van küldve már. Yen hülyét fog kapni, hogy a másik kettővel voltam, vele pont nem. Szerencsére a játéknak ez a része össze van csapva, szóval hiába küldtem oda a varázslónőket, nem jelennek meg, csak a végső csatában ugye. Nem tudom mért nem csinálták meg,halálos lett volna ha Trissnek és Yennek is szerelmet fogadok, majd ezek összefutnak Kaer Morhenben. És akkor a legnagyobb veszekedés közepén megjelenik Keira Metz, és közli velük, hogy vele is lefeküdtem. :DDD

    Corvo Bianco birtokán jobban el tudom képzelni Triss Merigoldot. Yennefer mit művelne ott már csak unalmában is, édes istenem. :D Yennefer nem illik Geralthoz, sokkal okosabb, önzőbb, nem szellemi partnerek. Yen az a nő, akit csak egy pillanatra kaphatunk meg, mert aztán tovább áll, mert kevesek voltunk neki. :) Yennefer és Geralt kapcsolatáról szól ez a dal. :)

    Ja, legnagyobb poén ,erre nem is emlékeztem: Szóval Geralt és Triss szexel a világítótoronyban, a jelzőtűz előtt, és ahogy ott birkóznak, a fény hol elalszik, hol felélénkül. Közben távolodik a parttól az a hajó, amin a varázslók menekülnek, és akkor kettő észreveszi a morzejeleket, és egy ÜZENNEK NEKÜNK felkiáltással lefordítják: HKFERV. És akkor vakarják a fejüket, hogy ez meg mit jelenthet. Biztos titkos üzenet! :DD
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.04.21. 22:09:25